lekarz Tomasz Muzykiewicz

RTG, Radiolog, USG

2,9
2,9

Nie polecam i odradzam tego lekarza! Bylam pierwszy raz na badaniu USG piersi lekarz nie mily, mało kompetentny, niemowa. Po badaniu stwierdził że mam guza nie udzielił żadnych informacji Wręcz nastraszył. Odradzam i nie polecam!

Badanie USG wykonane ze szczególną starannością, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie..............

USG tarczycy 2 min - pierwszy raz miałam, więc nie wiem, czy normalnie tyle trwa. Wizyta prywatna. Nie wiem jak ocenić kompetencje Pana doktora, bo jedno usg to za mało, zdenerwowały mnie jednak jego pytania nie mające nic wspólnego z badaniem, a dotyczące moich innych problemów zdrowotnych i jakieś dziwne poczucie humoru, które mnie zniesmaczyło jednym słowem. Drugi raz bym się nie wybrała, zależało mi tylko na szybkim badaniu, więc poszłam.

Najkrócej trwające badanie usg tarczycy jakie miałam (2 min??), lekarz nic nie mówił nie tłumaczył. Uznał, że wszystko ok - nie zauważył guzów wykrytych przez innych radiologów. NIE POLECAM

Co za bzdury wypisujecie, przecież dobry lekarz. Fakt byłem prywatnie, kolejki również duże, ale wszystkich zarejestrowanych przyjął. Bardzo miły i uprzejmy fachowiec, szybko zbadał i wszystko ok. Gdyby nie czekanie to było by idealnie, ale to już nie jego wina, ale NFZ .

Dwie godziny czekałam na wizytę.USG piersi w jego wykonaniu to koszmar.Dziwnie się zachowywywał ? bardzo dziwnie? Cmokał i mlaskał?Zmieniał kolory twarzy,pytał się o sex? Koszmar. I do tego zła diagnoza.NIE POLECAM ALE ODRADZAM

kompetentnie i bez konieczności umawiania wizyty. Zdiagnozował schorzenie,którego wcześniej inni lekarze nie wykryli-polecam :))

kompetentnie i bez konieczności umawiania wizyty.
Zdiagnozował schorzenie,którego wcześniej inni lekarze nie wykryli-polecam :))

Czekając ponad 3 godziny w kolejce po pokazaniu skierowania lekarzowi odmówił mi zrobienia USG twierdząc,że niby nie robi usg stopy !i z pogardą stwierdził że sobie mogę zrobić USG w Sopocie. Wcześniej byłem na USG jamy brzusznej ,ale była to wizyta prywatna to oczywiście badanie zrobił.Z moim znajomym było podobnie.Moim zdaniem lekarz ten jest nie miły ,wredny i pazerny na kase.Bez pieniędzy nie ma zbytnio nadziei ,że badanie będzie zrobione porządnie.Jest kliku innych radiologów w Lęborku i radzę lepiej szukać gdzie indziej byle nie Muzykiewicza !

Polecam. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Polecam. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Raczej nie polecam,ponieważ byłam bardzo nie zadowolona z podmiotowego traktowania pacjętów,i to decyduje o mojej opini