dr Tomasz Myrdko

Kardiochirurg

Byłem operowany przez Pana doktora trzy lata temu .Dostałem drugie życie .Operacja trwała ponad 11-godzin w Klinice Kardiologicznej im. Jana Pawła II w Krakowie . Dziękuje Panu doktorowi ,oraz całemu zespołowi .Obecnie czuje się dobrze dzięki Fachowej ręce Pana doktora i dużej empatii . Wdzięczny pacjent Tomasz Pencak

Moim zdaniem jest brak gwiazdek aby w pełni wyrazić opinię o panu Doktorze. Jego specyficzne podejście do pacjenta cechujące spokój ,serdeczność i troskę działa pozytywnie na pacjenta obawiającego się o wynik operacji i lęk przed nią. Dlatego jeżeli można to daję maksymalną ilość gwiazdek + 1. Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować za operację i pozdrowić.

Moim zdaniem jest brak gwiazdek aby w pełni wyrazić opinię o panu Doktorze.
Dlatego jeżeli można to daję maksymalną ilość gwiazdek + 1.
Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować za operację i pozdrowić.

Bardzo dobry, sumienny i troskliwy lekarz. Dobry fachowiec. Razem z zespołem dokonał wszczepienia zastawki. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.

Nie tylko dobry fachowiec, ale dobry człowiek.Od lat nie zmienia się!!!! Nie tylko dobry fachowiec, ale dobry człowiek.Od lat nie zmienia się!!!!

Szybko i sprawnie zostałem zbadany, opisany i zakwalifikowany do zabiegu. Może zbrakło zimnej kalkulacji co by było z moim serduszkiem gdybym nie podpisał zgody oraz zbyt mało miałem informacji o leczeniu, zdrowiu w sensie ogólnym po zabiegu. Jadnak całą wizytę u dr T. Myrdki oceniam bardzo pozytywnie. Kreślę się z wyrazami najwyższego szacunku K.M. Michorowski

Kreślę się z wyrazami najwyższego szacunku K.M. Michorowski

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Unicardia&Unimedica
KLUCZBORSKA 15
Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Klinika Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
Kraków