dr n. med. Tomasz Myrdkodr n. med. Tomasz Myrdko - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Myrdko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ZATRUDNIENIE:

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Klinika Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologi, od 1993 r.

ZATRUDNIENIE:

WYKSZTAŁCENIE – DR N. MED. TOMASZ MYRDKO:

Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Wydział Lekarski, 1993 r.
Specjalizacja: Specjalista Chirugii Ogólnej, 1997 r.
Specjalizacja: Specjalista Kardiochirurg, 2004 r.
Stopień naukowy: doktor nauk medycznych, 2008 r.

PRZYNALEŻNOŚĆ DO TOWARZYSTW – DR N. MED. TOMASZ MYRDKO:

Polskie Towarzyst...

W miesiącu sierpniu 2020 roku przeszedłem operację serca, którą przeprowadził dr Tomasz Myrdko. Po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Dr Myrdko to wspaniały kardiochirurg, kompetentny, niezwykle empatyczny i uprzejmy. Dziękuję Panu Doktorowi za bezinteresowną opiekę pooperacyjną i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.

Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.

Byłem operowany przez Pana doktora trzy lata temu .Dostałem drugie życie .Operacja trwała ponad 11-godzin w Klinice Kardiologicznej im. Jana Pawła II w Krakowie . Dziękuje Panu doktorowi ,oraz całemu zespołowi .Obecnie czuje się dobrze dzięki Fachowej ręce Pana doktora i dużej empatii . Wdzięczny pacjent Tomasz Pencak

Moim zdaniem jest brak gwiazdek aby w pełni wyrazić opinię o panu Doktorze. Jego specyficzne podejście do pacjenta cechujące spokój ,serdeczność i troskę działa pozytywnie na pacjenta obawiającego się o wynik operacji i lęk przed nią. Dlatego jeżeli można to daję maksymalną ilość gwiazdek + 1. Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować za operację i pozdrowić.

Moim zdaniem jest brak gwiazdek aby w pełni wyrazić opinię o panu Doktorze.
Dlatego jeżeli można to daję maksymalną ilość gwiazdek + 1.
Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować za operację i pozdrowić.

Bardzo dobry, sumienny i troskliwy lekarz. Dobry fachowiec. Razem z zespołem dokonał wszczepienia zastawki. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.

Nie tylko dobry fachowiec, ale dobry człowiek.Od lat nie zmienia się!!!! Nie tylko dobry fachowiec, ale dobry człowiek.Od lat nie zmienia się!!!!

Szybko i sprawnie zostałem zbadany, opisany i zakwalifikowany do zabiegu. Może zbrakło zimnej kalkulacji co by było z moim serduszkiem gdybym nie podpisał zgody oraz zbyt mało miałem informacji o leczeniu, zdrowiu w sensie ogólnym po zabiegu. Jadnak całą wizytę u dr T. Myrdki oceniam bardzo pozytywnie. Kreślę się z wyrazami najwyższego szacunku K.M. Michorowski

Kreślę się z wyrazami najwyższego szacunku K.M. Michorowski

Świetny fachowiec i dobry, skromny człowiek, budzący zaufanie! Kiedy kilka dni po 5 godzinnej operacji Mamy zadzwoniłem, aby dowiedzieć się o jej stan zdrowia, był akurat zajęty. Chwilę później sam oddzwonił i udzielił rzeczowych informacji. Pełne zrozumienie, zero wyniosłości. Zdecydowanie polecam!

BARDZO KONKRETNY,RZECZOWY,MIŁY DR W IMIENIU RODZINY EDYTKI DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO,ŻE POWÓCIŁA DO NAS SZCZĘSLIWA HENRYK

Lekarz który podchodzi z sercem do pacjenta i zna swój fach.Diagnozuje bardzo trafnie i potrafi w sposób prosty i klarowny wyjaśnić pacjentowi istotę choroby i metody leczenia.Niczego nie "owija w bawełnę".

Lekarz godny polecenia.Sympatyczny i rzeczowy.Dokładnie pacjentowi tłumaczy problem i metody leczenia i wzbudza zaufanie.