lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewnio...

Nie moge powiedzieć złego słowa o tym lekarzu. Trafiłam do jego gabinetu z nagłym bólem zęba i przyjął mnie natychmiast. Za to daję ogromnego plusa!

Znam Tomka od kilku lat i mogę spokojnie wystawić mu maksymalną ocenę! To bardzo doświadczony lekarz który ciągle podnosi swoje umiejętności. Jest świetnym implantologiem. Bardzo gorąco polecam jego gabinet :)

Duży parking kolo sklepu. Nowoczesna klinika. Wygląda na to że tyle co oddana. Mogę polecić doktora NIżańskiego i polecam go ;)

Normalny lekarz z fajnymi asystentkami :) Miło, szybko i prawie bez bólu. Polecam wszystkim którzy mają dentofobię ;)

Bardzo konkretny lekarz, lokalizacja w punkt bo z dużym parkingiem! Generalnie bardzo miła obsługa, panie są mega pomocne. Polecam to miejsce.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rzeszów"?

Rzeszów

Nazimka 3/20