lekarz Tomasz Nowakowski

Neurolog

polecam; dzięki niemu, zupełnie przypadkiem wykryto u mnie niedoczynność tarczycy; żaden inny lekarz wcześniej się nawet nie pytał czy mam jakieś problemy z tarczycą i tym bardziej nie zlecił żadnych badań

Bardzo dobry lekarz nie zostawi pacjenta bez opieki , bardzo zaangażowany aż trudno uwierzyć ze jeszcze tacy lekarze z poświęceniem przyjmują w Polsce

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Pan doktor automatycznie zareagował na moje symptomy, szybko zaaranżował odpowiednie badania. Dodatkowo utrzymywał ze mną ciągły kontakt z zaciekawieniem o stan mojego zdrowia. Na pewno nie jest to osoba, która zbagatelizuje jakiekolwiek zagrożenie. Czuję się dobrze zaopiekowania.

Jestem pod wrażeniem kompetencji tego lekarza. Zajął się mną dokładnie, skierował na masę potrzebnych badań by wykluczyć wszelkie niebezpieczeństwa, potrafi mnie trzymać przez 40 minut w gabinecie aby pozbyć się wszelkich wątpliwości. Jak najbardziej polecam każdemu, kto ma trudny do zdiagnozowania problem. Lekarz jest dokładny, nie czułam się w żaden sposób zignorowana, dokładnie mnie wysłuchał. Cieszę się, że do niego trafiłam!

Polecam wszystkim, rewelacyjny lekarz. Anna

Polecam wszystkim, rewelacyjny lekarz. Anna

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ulica Sobieskiego 18
Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a

Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)