lekarz Tomasz Nowicki

Zawsze uprzejmy i w 100% skupiony na påcjęcie chodzę do tego lekarza od małego i nigdy mnie nie zawiódł zawsze trafne diagnozy i jak jest nagła potrzeba przyjmie nawet po godzinach pracy z wielkim doświadczeniem czasem jak opowiadam o jakiejś diagnozie i zapomnę o czymś powiedzieć to sam wypyta

Świetny, zawsze profesjonalny lekarz. Znajduje czas dla pacjenta. Jest dobrym diagnostykiem. Cierpliwy, budzi zaufanie. Nigdy nie odmówił fachowej rady, dba o swoich pacjentów

Nie polecam tego lekarza.Nieprofesjonalny, nie szuka przyczyny dolegliwości a co najgorze bez zastanowienia i refleksji uwiebia przepisywać antybiotyk Biseptol, która czasem może narobić tylko szkody-jak w moim przypadku. Wydaje mu się chyba że ma rentgen w oczach, bojak można przepisywać pacjentowi silne leki bez diagnozy i zlecenie dodatkowych badań. Także nie polecam!!!

SUPER LEKARZ. BARDZO CIERPLIWY I KOMPETENTNY LEKARZ....

SUPER LEKARZ. BARDZO CIERPLIWY I KOMPETENTNY LEKARZ....

życzliwy ,mądry,dokładnie mnie zbadał,jego leczenie pomogło,zbluzgał mnie za palenie-nie pomoglo,nie żal mi wydanych pieniędzy