dr n. med. Tomasz Ociepa

Pediatra

Tomek, mama byłaby z Ciebie dumna chylę czoła Dobry jesteś Pozdrawiam M Ps. "przypomina dr House'a" ;-))

Tomek, mama byłaby z Ciebie dumna

chylę czoła

Dobry jesteś

Pozdrawiam

M

Ps.
"przypomina dr House'a" ;-))

Fantastyczny lekarz, złego słowa nie dam o nim powiedzieć. Naprawił wszystkie błędy innych "pediatrów". Uratował życie mojemu dziecku. Dziękujemy Panie Doktorze

PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY!!!!!! cudowny,wspaniały Człowiek,który posiada ogrom wiedzy!!!! Uratował nasze dziecko (Zuzię) 10 lat temu....(oddział św.Mikołaja na Unii Lubelskiej )będziemy na zawsze Panu Tomkowi wdzięczni. Ziarnica złośliwa,to ciężka choroba,ale my rodzice,wraz z Zuzieńką od lat jesteśmy razem...i będziemy jeszcze długo cieszyć się zdrowiem i życiem!!Właśnie dzięki wujkowi Tomciowi (tak o Panu mówi,nasza córka)JEST PAN NASZYM ANIOŁEM !!!!!!!

Przede wszystkim lekarz z powołania ! Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Daje poczucie bezpieczeństwa dzieciom i rodzicom. Ma ogromną wiedzę i intuicję. Jest dla mnie wzorem prawdziwego oddanego dzieciom lekarza.

Arogancki, brak kultury osobistej,drugiego takiego nie znam. Zdecydowanie nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński