dr n. med. Tomasz Ociepa

Cudowny Człowiek. Lekarz z powołania. Kompetentny. Przywrócił moje dziecko do życia. Polecam. Od pierwszej wizyty wzbudził zaufanie. Może służyć za wzór pozostałym lekarzom.

Człowiek o Wielkim Sercu .!!! Uratował nasze dziecko (3lata) zdiagnozował wszystkie choroby i wdrożył leczenie które przyniosło owe efekty ! DZIEKUJEMY JESZCZE RAZ ! Nikodem :)

Lekarz z powołania. Marzenie pacjenta by takich lekarzy spotykać na swojej drodze leczenia. Mój syn miał ogromne szczęście. Dziękujemy.

Lekarz z powołania.
Marzenie pacjenta by takich lekarzy spotykać na swojej drodze leczenia.
Mój syn miał ogromne szczęście.
Dziękujemy.

Fantastyczny lekarz, złego słowa nie dam o nim powiedzieć. Naprawił wszystkie błędy innych "pediatrów". Uratował życie mojemu dziecku. Dziękujemy Panie Doktorze

PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY!!!!!! cudowny,wspaniały Człowiek,który posiada ogrom wiedzy!!!! Uratował nasze dziecko (Zuzię) 10 lat temu....(oddział św.Mikołaja na Unii Lubelskiej )będziemy na zawsze Panu Tomkowi wdzięczni. Ziarnica złośliwa,to ciężka choroba,ale my rodzice,wraz z Zuzieńką od lat jesteśmy razem...i będziemy jeszcze długo cieszyć się zdrowiem i życiem!!Właśnie dzięki wujkowi Tomciowi (tak o Panu mówi,nasza córka)JEST PAN NASZYM ANIOŁEM !!!!!!!

Przede wszystkim lekarz z powołania ! Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Daje poczucie bezpieczeństwa dzieciom i rodzicom. Ma ogromną wiedzę i intuicję. Jest dla mnie wzorem prawdziwego oddanego dzieciom lekarza.

Arogancki, brak kultury osobistej,drugiego takiego nie znam. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Kompetentny, otwarty i oddany swojej pracy lekarz. Wzbudza zaufanie wśród rodziców i dzieci.Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek, lekarz z prawdziwego zdarzenia, charakter może i trochę specyficzny, ale nie można powiedzieć złego słowa

wspaniały i jest zawsze gdy jest potrzebny uratował życie mojemu synkowi łukaszkowi jest opanowany i zawsze wie co robić i co wazne jest szczery dzięki niemu moje życje ma sens to wspaniały człowiek dlamnie anioł