lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Wysokiej klasy specjalista, który nie jest pozbawiony ludzkich uczuć. Jestem mu wdzięczny, że zajął się mną kiedy dostałem tak trudną dla mnie diagnozę (złamany kręgosłup i naciek na kręgosłupie) wszystko mi wytłumaczył i kompleksowo zajął sie moją sprawą.

Lekarz kompetentny,zna się na swojej pracy,wytlumaczyl mi moje schorzenie i przeprowadził zabieg,polecam z całego serca

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u P. Doktora miły, sympatyczny a jednocześnie bardzo rzeczowy lekarz mimo niepomyślnej diagnozy wyszłam pełna optymizmu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Piekary Śląskie"?

Piekary Śląskie
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry