lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania

Najwspanialszy doktor do którego trafiłam w listopadzie 2021r To była moja trzecia konsultacja i naprawdę jedyna która dała mi nadzieje ze będzie Ok. Wszystko doktor mi wytłumaczył poświecił mi dużo czasu w gabinecie nie pospieszając że czeka następny pacjent . Miałam operacje odcinka szyjnego C5C6 wstawiany implant. Po operacji zero bólu zero leków przeciwbólowych aż do teraz . Naprawdę takich lekarzy to ze świecą , chodź miałam aż 3 godz drogi na każdą konsultacje naprawdę warto ❤️ Lekarz z powołania wspaniały będę polecała każdemu z całego serca :))

Najwspanialszy doktor do którego trafiłam w listopadzie 2021r
Miałam operacje odcinka szyjnego C5C6 wstawiany implant.
Po operacji zero bólu zero leków przeciwbólowych aż do teraz .

Bardzo dobry Pan Doktor po tym jak postawił mnie na nogi bez bólu kręgosłupa i lewej nogi.Zostało u mnie wykonane usuniecie przepukliny dysku L5-S1,odbarczenie kanału kręgowego i lewego kanału korzeniowego L5-S1.Uwolnienie lewego korzenia S1 ze zrostów.Operacja w czwartek w piątek chodziłem bez bólu,po zabiegu nie brałem żadnych leków przeciw bólowych.Zostałem wyleczony przez pana doktora w Raciborzu na oddziale ortopedii.BARDZO POLECAM

Miałem rozpoznaną rozległą przepuklinę L2-L3 z objawami lewostronnej radikulopatii. Bardzo cierpiałem z bólu w lewej nodze. Po pierwszej wizycie u Pana Doktora, wiara wróciła we mnie, że po operacji mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Lekarz rzeczowy, opanowany, konkretny. Przyjmował mnie na oddział i operował, tak jak powiedział na wizycie. Byłem przerażony ale nie potrzebnie. Operacja się udała a ja po pięciu dniach od operacji stoję prosto i chodzę bez bólu. Z czystym sercem mogę Państwu polecić Pana Doktora Olszewskiego. Pan Doktor przyjmuje w Przychodni w Rudzie Śląskiej ul. Tunkla 112A, tel.: (32) 723-23-18.

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Wysokiej klasy specjalista, który nie jest pozbawiony ludzkich uczuć. Jestem mu wdzięczny, że zajął się mną kiedy dostałem tak trudną dla mnie diagnozę (złamany kręgosłup i naciek na kręgosłupie) wszystko mi wytłumaczył i kompleksowo zajął sie moją sprawą.

Lekarz kompetentny,zna się na swojej pracy,wytlumaczyl mi moje schorzenie i przeprowadził zabieg,polecam z całego serca

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u P. Doktora miły, sympatyczny a jednocześnie bardzo rzeczowy lekarz mimo niepomyślnej diagnozy wyszłam pełna optymizmu.