W dniu 31 października 2017r. w szpitalu MSW i A w Gdańsku byłam operowana przez pana dr Tomasza Osękę. Wspaniały lekarz, bardzo miły, wszystko mi wytłumaczył przed i po operacji. Jest to lekarz, którego warto polecić. Rzadko spotykamy takich lekarzy na swojej drodze podczas leczenia.

Potwierdzam, że pan dr Tomasz Osęka ma "złote ręce" i tak samo "złote serce". Człowiek, który ma czas dla pacjenta, a blizna po szyciu jest tak mała, że rozpoznawalna jako "osękowska"przez innych lekarzy endokrynologów. Oby takich lekarzy było więcej...

Potwierdzam, że pan dr Tomasz Osęka ma "złote ręce" i tak samo "złote serce".
Oby takich lekarzy było więcej...

Doktor Tomasz Osęka to człowiek miły, uprzejmy, a co najważniejsze - cierpliwy do pacjentów. Profesjonalny w swoim fachu w każdym calu. Jego rzeczowy ton gwarantuje poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne podczas zabiegu, a i po operacji Pan doktor interesował się moim samopoczuciem. Dziękuję doktorowi Osęce za przeprowadzenie operacji, już po tygodniu czuję się świetnie i nic mnie nie boli, a głos jest taki sam jak przed. Przyznaję szóstkę - najwyższą ocenę za wykonanie dobrej roboty.

Pan Doktor Tomasz Osęka jest najlepszym specjalistą. Nie minął drugi tydzień po operacji tarczycy i nie widać śladu szycia. Polecam wszystkim Pana Doktora Osękę. Wytłumaczy każdą obiekcję. Nie bójcie się operacji tarczycy, miłe wspomnienia z samopoczucia i pobytu w szpitalu MSW. Pan Doktor ma zaczarowane ręce. Bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Pan Doktor ma zaczarowane ręce. Bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Do Pana doktora trafiłam z polecenia prowadzącego mnie endokrynologa. Cudowny lekarz i człowiek. Profesjonalista w pełni tego słowa znaczeniu. Miałam usuwaną tarczycę w szpitalu MSWiA. Pan doktor swoim podejściem rozwiał wszystkie moje obawy. Zabieg przebiegł bezproblemowo. Blizna pooperacyjna to majstersztyk. Do formy wróciłam bardzo szybko. Czuję się wspaniale. Życzę dalszych szczęśliwych "cięć".

Do Pana doktora trafiłam z polecenia prowadzącego mnie endokrynologa.
Cudowny lekarz i człowiek. Profesjonalista w pełni tego słowa znaczeniu.
Miałam usuwaną tarczycę w szpitalu MSWiA. Pan doktor swoim podejściem
rozwiał wszystkie moje obawy. Zabieg przebiegł bezproblemowo. Blizna
pooperacyjna to majstersztyk. Do formy wróciłam bardzo szybko. Czuję
się wspaniale. Życzę dalszych szczęśliwych "cięć".

Profesjonlaista , nic dodac nic ujac. Miałem wykrytego raka tarczycy. Byłem operowany w klieniece MSWIa w Gdansku. Pan doktor wszystko dokladnie tlumaczyl, podpowiadal, nie uciekal jak inni lekarze. Zabieg bezproblemowo i sprawnie. Słyszałem same pozytywne informacje o Panu Tomaszu Osece i je w 100% potwierdzam