lek. dent. Tomasz Pańczyk

W cenniku za resekcję 400-600 zł. Na wizycie stwierdził, że do zabiegu trzeba zblokować zęby, bo wytworzył się rozległy stan zapalny i inaczej stracę 1 ząb. Na wizycie wziął 180 za wizytę i zdjęcie RTG, którego mimo 2 wizyt i obiecywania, że będzie gotowe na płycie nie dostałam (nie mam obowiązku zgadzać się by mój i jego operator e-mail widział moje dane medyczne). Stwierdził, że kolejne 2 wizyty wyniosą mnie odpowiednio 400 i 600 zł. Na wizycie kolejnej dopiero w trakcie wizyty dowiedziałam się, że musi korony obu zębów usunąć ...

Na wizycie kolejnej dopiero w trakcie wizyty dowiedziałam się, że musi korony obu zębów usunąć zakładając tymczasowe plastikowe. Dowiedziałam się też, że rzekomo inny ząb jest zepsuty i musi to leczyć (mimo, że inny dentysta nie widział tam problemu 5 miesięcy wcześniej). Zamiast 400 zł zażądał 500 zł za przygotowanie do resekcji (rozmawiał o wcześniej 400) i za ten ząb który rzekomo się zepsuł dodatkowe pieniądze. Już do tej chwili mimo, że nic praktycznie nie jest zrobione zostawiłam tam wszystko co miałam - ponad tysiąc złotych.

Do tego, gdy ustąpiło znieczulenie stwierdziłam na 3 zębach, że pozostawił duże ilości materiału dentystycznego (wcześniej narzekałam w gabinecie na szorstkość, której nie usunął do końca). Stwierdziłam, że skoro nie jest ani delikatny, ani nie sprząta po sobie a dodatkowo żąda pieniędzy większych niż się umawiał, to leczenie (resekcję) dla swojego bezpieczeństwa zrobię gdzie indziej. Przecież jak pozostawi resztki zakażonego materiału w ranie (tak jak zostawił spore ilości materiału dentystycznego na innych zębach) to będzie tylko gorzej.

Wspomnieć też należy o wciągnięciu rękawiczki gumowej w wiertarkę podczas usuwania dotychczasowej korony. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać, bo może to doprowadzić do uszkodzania zębów urządzeniem będącym w ruchu.

Pacjentowi poświęca mało czasu. Przez pierwsze 20 minut po podaniu znieczulenia ważniejsze były inne sprawy, takie jak przeglądanie smartfona niż przygotowywanie narzędzi i prowadzenie zabiegu - wcześniej zakończony zabieg to mniejszy stres dla pacjenta. W jamie ustnej porusza się bardzo nerwowo, twarz w jednym miejscu mnie boli do tej pory.

Podsumowując - niesłowny, nie dba by zrobić swoją pracę poprawnie, w tym posprzątać po swoim zabiegu. dolicza koszty rzeczy, o których nie mówił a wiedział, że będą potrzebne (np. koszt zdjęcia koron).

Byłem u doktora na ekstrakcję zęba 8. Szybko, profesjonalnie. Bez bólu i innych nieprzyjemności.

Pan Dr podchodzi bardzo profesjonalnie do leczenia. Jestem mu bardzo wdzięczny za wyleczenie mojego zęba. Polecam wszystkim

Dobry naciągacz.Umawia się na konkretny zabieg, a w trakcie leczenia dodaje masę różnych "niezbędnych'czynności typu ściąganie kamienia (po miesiącu od czyszczenia)wygładzanie za 200zł itp.Uwazajcie na to i nie dajcie się zwieść pozornej uprzejmości. Danka

Danka

Dr Pańczyk jest profesjonalnym lekarzem, który stosuje najnowocześniejsze materiały i sprzęt. W jego gabinetach pacjenci są otoczeni troskliwą opieką, aby zapewnić im leczenie na najwyższym poziomie, a zarazem w komfortowej atmosferze.