Tomasz Petelewicz

Doskonały lekarz, godny polecenia. Profesjonalizm, zaangażowanie, empatia...wszystko na najwyższym poziomie. Doktor Tomasz Petelewicz, 11 maja operował mi staw skokowy. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu operacyjnego. Prawdziwy lekarz wykonujący pracę z powołania. Genialny w tym co robi. Cieszę się że trafiłam w tak profesjonalne ręce.

Po wielu miesiacach oraz licznych wizytach u specjalistow ortopedow trafilem do Pana dr Petelewicza , ktory po konsultacji stwierdzil , ze musze miec operacje endoprotezy biodra . Inni lekarze stawiali bledna diagnoze , ze musze miec operacje kolana , a nie biodra . W dniu 02.06.2021 zostala wykonana u mnie operacja endoprotezy biodra przez dr Petelewicza . Po 5 tygodniach od operacji moge chodzic o wlasnych silach bez pomocy kul i nareszcie moge funkcjonowac bez bolu. Dziekuje Panu dr Petelewiczowi za przeprowadzenie udanej operacji dzieki ktorej wrocilem do normalnego poruszania ...

Dziekuje Panu dr Petelewiczowi za przeprowadzenie udanej operacji dzieki ktorej wrocilem do normalnego poruszania sie . .
Wszystkim osobom potrzebujacych fachowej pomocy polecam skorzystanie z uslug Pana dr Petelewicza .
Pozdrawiam
Pacjent Janusz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor zrobił usg mojego ramienia, wyjaśnił w zrozumiały sposób, co z niego wynika i przedstawił sposób leczenia oraz konieczność rehabilitacji. Wszystko rzeczowo i bez zbędnego pośpiechu. Zdecydowanie polecam.

Jako jedyny poznał się na mojej chorobie . Duża wiedza akademicka . Zabieg złamania przedramienia bez żadnego kłopotu . Polecam z czystym sumieniem . Marta

Lekarz których rzadko się teraz spotyka polecam z całego serca . Dzięki niemu chodzę bez bólu, noga nie ucieka . Oby więcej takich lekarzy z takim podejściem i taką profeską.

Bardzo dobry lekarz uprzejmy i rzeczowy fachowiec poskładał mi bark dokładnie wszystko wyjaśnił. Bardzo dobrze zajmuje się pacjentem profesjonalny i opiekuńczy.Cieszę się że do Niego trafiłem i jestem bardzo zadowolony i wdzięczny.

Zlecone badania, jasno opisane i wyjaśnione co się dzieje, więc Pan Petelewicz mnie uspokoił. Trzymam się zaleceń i jak na razie jestem pod kontrolą. Lekarz którego można śmiało polecić !!!

Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Pana Petelewicza. Nie tak całkiem przypadkiem, bo szukałam, dzwoniłam i faktycznie potwierdzam poniższe opinie. Lekarz zbadał moje kolano dokładnie - nie jak inni lekarze którzy tylko na szybko zerknęli. Zlecił badania, jestem po kolejnej wizycie i wiem co i jak mam robić. Jak na razie idzie dobrze, więc zabieg w moim przypadku nie jest konieczny dzięki wiedzy Pana doktora. Polecam!

Doktor nie mówił zbyt dużo ale jestem bardzo zadowolony z artroskopi kolana jaką przeprowadził.Polecam

Pewnie dużo pracuje bo wizyty nie są zbyt długie ale chyba lubi swoją pracę. Polecam jeśli ktoś szuka ortopedy chirurga .Damian