lekarz Tomasz Piasecki

Psychiatra

lekarz Piasecki jest wspaniałym lekarzem takim ludzkim umie słuchać radzić i leczyć jeszcze takiego lekarza nie spotkałam.Wszystko wie co człowiekowi może dolegać zna życie właśnie tych słabszych nieradzących sobie w życiu. jest wspaniały po prostu nie do opisania.

Wspaniały !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim pana doktora. Pierwszy raz ktoś mi pomógł, czuje sie wspaniale. Zawdzięczam to jemu. Po pierwszym miesiącu są już efekty jego pracy:)

Zdecydowanie polecam tego lekarza, naprawdę kompetentny,rzeczowy a przy tym uprzejmy i po prostu ludzki.Pomimo braku czasu pozwolił nam przyjechać w ten sam dzień, w który dzwoniliśmy i bardzo potrzebowaliśmy pomocy. Gabinet może nie wygląda zbyt profesjonalnie, ale z drugiej strony człowiek czuje się w nim dobrze. Co rzuciło mi się w oczy to ogrom książek, które zapewne przeczytał i nadal z nich korzysta, stąd jego fachowość.Naprawdę polecam.

Bardzo dobry, na 100 % taka, podejscie do pacjenta jest profesjonalne a nie finansowe.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Sopot"?

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck
Opieka stacjonarna i całodobowa inna niż szpitalna
ulica Szpitalna 36
83-332 Dzierżążno