lekarz Tomasz Piasecki

Psychiatra

Dr jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem. Ma czas, dla pacjenta zrobi wiele. A nawet bardzo wiele, żeby mu pomóc. Myślę, że dobro chorego jest dla niego najważniejsze, a tak powinno być zawsze w medycynie. Wysoki poziom wiedzy medycznej i kultury.

Dobry człowiek z Pana Tomasza. Szanuje każdego pacjenta. Polecam.Sama nie pokonałabym problemów. Pan Piasecki pomaga mi szczerze z wielką troską i empatią.Jest uczciwm i doskonałym lekarzem

lekarz Piasecki jest wspaniałym lekarzem takim ludzkim umie słuchać radzić i leczyć jeszcze takiego lekarza nie spotkałam.Wszystko wie co człowiekowi może dolegać zna życie właśnie tych słabszych nieradzących sobie w życiu. jest wspaniały po prostu nie do opisania.

Wspaniały !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim pana doktora. Pierwszy raz ktoś mi pomógł, czuje sie wspaniale. Zawdzięczam to jemu. Po pierwszym miesiącu są już efekty jego pracy:)

Zdecydowanie polecam tego lekarza, naprawdę kompetentny,rzeczowy a przy tym uprzejmy i po prostu ludzki.Pomimo braku czasu pozwolił nam przyjechać w ten sam dzień, w który dzwoniliśmy i bardzo potrzebowaliśmy pomocy. Gabinet może nie wygląda zbyt profesjonalnie, ale z drugiej strony człowiek czuje się w nim dobrze. Co rzuciło mi się w oczy to ogrom książek, które zapewne przeczytał i nadal z nich korzysta, stąd jego fachowość.Naprawdę polecam.

Bardzo dobry, na 100 % taka, podejscie do pacjenta jest profesjonalne a nie finansowe.

Nie ufałam tego typu lekarzom został mi polecony dr Piasecki i dalej do niego uczęszczam jest niesamowity, podszedł do problemu i do człowieka jak człowiek a nie jak wyedukowana encyklopedia. Umie słuchać i daje poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty.Dzięki dr oraz specyfikom doskonale dobranym odzyskuje wiarę w siebie oraz tego typu lekarzy.

Bardzo mądry i inteligentny lekarz. Nie wiem czy mi pomoże w moim problemie bo to trudna sprawa, ale potrafi wysłuchąc i pokierować. Na pewno doskonały jako psychoterapeuta

Bardzo przyjemny człowiek, potrafi słuchać, współczuć, okazuje zrozumienie...Bardzo ludzki, nie wyniosły i przy tym bardzo inteligentny, naprawde na poziomie.Może nie zawsze ma czas poświęcić kazdemu pacjentowi,bo poczekalnia u niego jet zawsze pełna ludzi, ale prawdą jest ze zawsze odbiera komórkę, "wciśnie" na wizyte nawet z dnia na dzien jak się jest w potrzebie, nigdy nie zbywa. Pomógł mi wiele i za to mu dziękuję...Polecam serdecznie.