lek. dent. Tomasz Piekarz

Najlepszy stomatolog! Polecam. Wizyta profesjonalna, bezbolesna. Pan dr tłumaczy cały przebieg leczenia. Rozumie potrzeby pacjentów. Ogromna wiedza.

Najlepszy stomatolog! Gorąco polecam. Pan dr jest profesjonalny, miły i delikatny. Wszystko wytłumaczył a leczenie przebiegło bezboleśnie.

"Najlepszy stomatolog na świecie"- to opinia mojej 9-letniej córki. Mimo młodego wieku odwiedziła już kilku stomatologów ( słabe, psujące się już podczas wyrastania zęby stałe) aż wreszcie trafiła w odpowiednie ręce. Pan dentysta wykazał się ogromną cierpliwością, siłą przekonywania i odpowiednim podejściem. Naprawione zęby wyglądają pięknie a córa siada na fotelu dentystycznym z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam

Najgorszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Nastawiony na zarobek, a nie dobro Pacjenta. Ze swej strony stanowczo odradzam tego Pana.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. dent.
Tomasz Bigas