lekarz Tomasz Pisarek

2,7

Nie wierzę w żaden pozytywny komentarz na jego temat. "Pozorant" to dobre określenie. Każda z wizyt u niego jest jałowa. Ostatnio nie rozpoznał zapalenia oskrzeli u mojego bobasa (w tym sam dniu postanowiłam sie skonsultować jeszcze z innym lekarzem, wiec wiem). Ponadto to typowy prostak - jest miły zawsze jak przychodzę ładnie ubrana, zadbana. kiedy rodzic tak nie wyglada, wówczas jest zwykłym, opryskliwym bucem, takze wobec dziecka. Jak ktoś nie wierzy, można przetestować. Ale szkoda zdrowia dziecka.

Przesympatyczny ze wspaniałym podejściem do dziecka i co ważne z trafną diagnozą. Odpowiada na każde pytanie. POLECAM. Przyjmuje również w LuxMED

Pozorant. Bierze mnóstwo kasy za udawanie "profesjonalnego podejścia, troski o los pacjenta". Ma problem z podzieleniem czasu pracy między prywatny gabinet, a szefowanie spółce która ma umowę z NFZ. Za obydwie fuchy bierze mnóstwo pieniędzy i żadnej nie wykonuje prawidłowo.