lekarz Tomasz Piskozub

Z poczuciem humoru, poświęcił sporo czasu na wytłumaczenie. Chodzę do niego od 25 lat. Polecam! !

NIE POLECAM !!! Gburowaty i chamski arogant. Pozujący na elokwentnego cwaniaczka. Nie poświęca wystarczająco czasu dla pacjentki, zawsze szybko bo "spieszę się"

U PANA DOKTORA LECZYŁAM SIĘ PRZEZ PARE LAT I BYLAM BARDZO ZADOWOLONA, NIESTETY Z UL. CIEPLICKIEJ KTÓREGOS DNIA SIE PRZENIÓSŁ BEZ POZOSTAWIENIA PACJENTKO SWOJEGO NOWEGO ADRESU Z NR. TEL.I DO DZISIAJ NIE WIEM GDZIE PRZYJMUJE.

Jest dobrym lekarzem mialam do czynienia z doktorem przez kilka lat zanim wyjechalam za granice, prowadzil moja ciaze z bardzo dobrym wynikiem. Jesli bede w Polsce na pewno do niego udam sie na wizyte

lekarz warty zaufania,nie wyróżnia pacjentek,wie kiedy poważnie podejść do pacjentki,a kiedy zażartować.Każdej pacjentce poświęca tyle czasu,ile wymaga tego dana osoba.Informacje na temat zdrowia p.Doktor przekazuje zrozumiale i rzetelnie.

Prowadził moją ciążę, jestem zadowoloną mamą pół rocznego Wikusia.

Prowadził moją ciążę, jestem zadowoloną mamą pół rocznego Wikusia.

buc,baran i tyle, a raczej mialo byc tyle ale za mały komentarz wiec powiem że lansuje sie na cwaniaka a jego wiedza i chęć leczenia pacjenta to już dalsza mniej albo wogóle nie ważna sprawa ja generalnie przestrzegam przed jego diagnozami.

jest dobrym lekarzem,ma duzo pacjentów na nfz

jest dobrym lekarzem,ma duzo pacjentów
na nfz