lekarz Tomasz Plonka

30 lat bylam pacjentka Doktora ale przenioslam sie 30 km od Krakowa i gdy zachorwalam nie mialam siły jechac tak daleko. Przyznam ,ze będzie mi Doktora Tomasza brakowac ,szczególnie za życzliwośc ,poczucie humoru, zadko spotykaną uczciwośc, indywidualne podejscie do każdego i za wiele .innych zalet. W ten sposób chcialam Panu Doktorze bardzo podziękować za wszystkie te lata. DZIĘKUJE BARDZO. . .

To lekarz,który prowadzi moje leczenie i mojej rodziny od kilkudziesięciu lat i budzi zaufanie przez trafność diagnozowania i właściwy i trafny dobór lekarstw.Do każdego schorzenia podchodzi w sposób kompleksowy,tłumacząc chorobę i sposób jej leczenia.Wykazuje się troską o pacjenta,zwłaszcza podczas wizyt domowych u ludzi starszych i schorowanych.Cechuje Go życzliwość,uprzejmość i wyrozumiałość.Ze wszech miar Godny polecenia.

Miły, grzeczny, kontaktowy, kompetentny lekarz. Zawsze pomaga w każdej sytuacji. O każdej godzinie dostępny. Jego diagnozy są trafne. Serdecznie polecam !

To mój i mojej rodziny od 20-stu kilku lat Lekarz,wspaniały Człowiek,zawsze życzliwy,serdeczny i kompetentny. W pełni zasługuje na opinie 5/5 x 2

W pełni zasługuje na opinie 5/5 x 2

Pan Płonka nie jest fachowcem bardziej urzędnikiem, ale urzędnikiem nie czułym na los pacjenta. Brak fachowości połączony z brakiem dobrej woli, lepiej zmienić lekarza bo zawsze na końcu w wyniku biurokracji i niedouczenia cierpi pacjent.Każda wizyta to pytanie co słychać , i mierzenie ciśnienia utrzymywanie wrażenia że jest przyjacielem każdego chorego ale efekt zawsze ten sam, mówi że nie może zlecić badań, każe prosić specjalistę sam ani nie leczy , ani nie pomaga, dba żeby dawać jak najmniej badań bo system tego wymaga. Nawet z katarem odsyła do innego lekarza żeby nie brać odpowiedzialności. Nie wiem jak skończył studia ?

Jako jeden z niewielu lekarzy godny polecenia. Same pozytywy jak dla mnie.

Jako jeden z niewielu lekarzy godny polecenia.
Same pozytywy jak dla mnie.

Biznesmen, a nie lekarz. Zdecydowanie nie polecam. Nie dostrzega podstawowych objawów choroby, nastawiony wyłącznie na zysk.

Pan dr bardzo miły,serdeczny,przystępny, zainteresowany schorzeniami pacjenta trochę groźny ale Fachowiec!!!!!! Polecam!!!!! Anonim!!!

Jestem stalym pacjentem Pana dr.Jest bardzo sumiennyi dokladny.Poswieca duzo czasu pacjentowi.Zna swoich pacjentow z imienia,gdy widzi ich w poczekalni Przychodni.W czasie wizyty wszystko wylumaczy,odpowie3 na kazde zadawane pytanie.Mimo swoich powaznych schorzen,wychodze pozytywnie nastawiony do swoich problemow.