dr n. med. Tomasz Pniewski

Dermatolog, Wenerolog

Profesjonalny lekarz, który zna się na rzeczy, uprzejmy, potrafi postawić trafną diagnozę. Ogółem osoba z powołania.

Witajcie, Kilka lat temu poszukiwałam dobrego lekarza dermatologa zajmującego się zabiegami medycyny estetycznej (botox,volumen itd)W stowarzyszeniu lekarzy podano mi namiary na kilku specjalistów.Z duszą na ramieniu poszłam na wizytę do dr.Pniewskiego. I tu spotkało mnie miłe zaskoczenie.Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad,udzielił bardzo kompetentnych informacji na temat zabiegów które chciałam zrobić i...większość z nich odradził mówiąc że jest jeszcze na nie za wcześnie.Doradził mi botox na czoło, wypełnienie bruzdy nosowo-wargowej i wypełnienie policzków, które zrobił od razu, tylko na wypełnienie policzków zdecydowałam się 1,5 roku później.Od tamtego czasu minęło ...

Witajcie,
Kilka lat temu poszukiwałam dobrego lekarza dermatologa zajmującego się zabiegami medycyny estetycznej (botox,volumen itd)W stowarzyszeniu lekarzy podano mi namiary na kilku specjalistów.Z duszą na ramieniu poszłam na wizytę do dr.Pniewskiego. I tu spotkało mnie miłe zaskoczenie.Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad,udzielił bardzo kompetentnych informacji na temat zabiegów które chciałam zrobić i...większość z nich odradził mówiąc że jest jeszcze na nie za wcześnie.Doradził mi botox na czoło, wypełnienie bruzdy nosowo-wargowej i wypełnienie policzków, które zrobił od razu, tylko na wypełnienie policzków zdecydowałam się 1,5 roku później.Od tamtego czasu minęło już kilka lat. Dwa razy próbowałam "szczęścia" u tańszych lekarzy i prawdę mówiąc były to pieniądze wyrzucone w błoto. Za dwa tygodnie mam umówioną wizytę u dr.Pniewskiego i nie mogę się już doczekać :) Polecam z całego serca tego lekarza. A i jeszcze jedno w gabinecie na Marszałkowskiej- możecie próbować negocjować cenę. Mi się udało uzyskać spory upust.Polecam. Beata

Ladny i czysty gabinet. Pan doktor uprzejmy, kompetentny i ostrozny. Obejrzal, ocenil, wypytal o historie chorobowa (co bylo robione itp.), przepisal lek- nie ten, ktory chcialam, bo stwierdzil, ze zbyt silny a on nie bedzie mogl kontrolowac teg0 (nie mieszkam w Polsce). Druga wizyta- dal sie namowic na Aknenormin. Wyjasnil zagrozenia itp. Zlecil liste badan do zrobienia. Podczas wypisywania recepty porozmawialismy na temat moich studiow itp. Dla mnie godny polecenia- ogolnie, poszlam z tradzikiem i to moj trzeci dermatolog- chetnie do niego wroce.

Podczas wypisywania recepty porozmawialismy na temat moich studiow itp.

zaskakująco szybka diagnoza, podejście nie tylko dermatologiczne

zaskakująco szybka diagnoza, podejście nie tylko dermatologiczne

Zdecydowanie polecam,poświęcił dla mnie sporo czasu. Nie jestem polakiem,odrazu zaproponował konsultację w językah niemeckim,angelskim ...niestety to wazne.Uważam że jest kompitentny.

Brak znajomości nowoczesnych leków. Brak kompetencji i woli leczenia pacjentów. Nie polecam, stanowczo odradzam

Świetny specjalista.Wysoka kultura osobista.Profesjonalista.POLECAM.

Świetny specjalista.Wysoka kultura osobista.Profesjonalista.POLECAM.

Jednym słowem żenada. Szczerze odradzam.

Jednym słowem żenada. Szczerze odradzam.

Szaman, drobny cwaniaczek, próbuje naciągać na kasę. Zdecydowanie odradzam.

Szaman, drobny cwaniaczek, próbuje naciągać na kasę. Zdecydowanie odradzam.

Przede wszystkim odniosłem wrażenie, że zarabia na umowach z firmami farmaceutycznymi i z tego powodu przepisuje lekarstwa z bardzo ograniczonego zbioru - niekoniecznie najlepsze dla pacjenta. Któremu poświęca jak najkrótszy czas, byle szybciej. Poświęcił mi około 3 minut, burcząc pod nosem ...