lekarz Tomasz Przybyła

Profesjonalista, z wysoką kulturą osobistą, lekarz z powołaniem, szanuje pacjentów, konkretny, empatyczny. Uratował moje kolano ( było po wielu przejściach) :) Bardzo dziękuję doktorze!

Trafiłam do tego lekarza, ponieważ leczył już kogoś z moich bliskich i opinia była pozytywna, po mojej wizycie potwierdzam. Doktor poświęcił mi dużo czasu, w sposób jasny szczegółowy tłumaczył co i jak, podobnie podczas USG. Zaproponował konkretne następne kroki w leczeniu, Patrzy na pacjenta kompleksowo, omawia całego pacjenta, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Podsumowując wizyta konkretna i rzeczowa. Lekarz miły, uprzejmy, rzeczowy, uważam że warto do takiego specjalisty się udać, ja jestem z wizyty zadowolona.

Godny zaufania i polecenia innym pacjentom. Kompetentny i skuteczny w leczeniu. Doświadczyłam od niego zrozumienia, szacunku i grzeczności.

Wspaniały lekarz. Bardzo sympatyczny. Poświęca czas pacjentowi , wszystko wyjaśni A przede wszystkim bardzo pomocny. Trafiłam z teściową do doktora z ogromnym bólem stawu biodrowego. Bardzo szybko zajął się jej chorobą i w przeciągu kilku miesięcy miała operację.Bardzo szybko doszla do sprawności . Byliśmy na kolejnej wizycie bo niestety drugie biodro też dokuczalo i teraz czekamy na kolejną operację. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni że istnieją jeszcze lekarze z powołania , bo takim jest właśnie Doktor Tomasz Przybyła! Ps szpital Śrem

Ps szpital Śrem

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Lekarz z powołania.Po prostu ma dużą ambicję rzeczywiście wyleczyć pacjenta.Konkretny,sympatyczny i empatyczny.Odpowiedzialny.