lekarz Tomasz Rokicki

Wspaniały lekarz dzięki Panu doktorowi który poświęcił dużo czasu mi i wykrył dodatkowe schorzenia jestem dalej diagnozowana dziękuję bardzo i polecam super lekarz

bardzo nieuprzejmy leczyl mojego meza arogancki zadufany mysli ze jest pepkiem swiata najlepiej by sie nadawal do obrzadku swin lub krow bez intieligencji kultury i wychowania chyba te swoje studia pchnal za smietane

Bardzo dobry, doświadczony lekarz.Leczyłem się u kardiologa i endokrynologa a doktor sam zajął się wszystkim, na miejscu zrobił usg i przepisał wlaściwe leki.Polecam.

Wspaniały człowiek,bardzo dobry ,troskliwy lekarz.Dużo czasu poświęca na wizytę. Bardzo pomógł mojej mamie. Polecam.