lekarz Tomasz Rożnowski

Pan Doktor jest świetny, cierpliwy i bardzo miły. Pan doktor prowadził moja ciąze i bylam bardzo zadowolona ostatnio zakładałam spiralke i też nie mam nic do zarzucenia :) serdecznie polecam :)

Nie polecam. Trudny kontakt z lekarzem. Może jest dobry dla kobiet których prowadzi ciąże, niestety jestem kobietą w średnim wieku, z innymi problemami i dr Rożnowski nie wykazuje zainteresowania, zbywa, zwraca uwagę na czas, który jest dla niego cenny i następnych klientek.

Chodzę do Pana Rożnowskiego od niedawna. Jestem w 4 miesiącu ciąży, mam nadzieję, że nie zapeszę, ale na razie jestem bardzo zadowolona. Jest przyjemny, miły, delikatny, kompetentny i godny zaufania. Serdecznie polecam.

Lekarz z powołania. Długo nie mogłam zajść w pierwszą ciążę ale pomógł i dodał otuchy. Teraz jestem w drugiej ciąży i od razu bez wahania poszłam do Pana doktora. Nie myśli się w diagnozie i przewidywaniach jeśli chodzi o wielkość i płeć dziecka. Godny zaufania. No i można mu zadać tyle pytań ile się chce, na wszystkie spokojnie odpowiada i nie spieszy się tak jak inni lekarze, którzy tylko czekają aż się zapłaci i wyjdzie. Szkoda tylko, ze nie odbierał mojego porodu. Żeby było więcej lekarzy takich jak Pan doktor.

Lekarz z powołania. Żałowałam, że to nie on będzie odbierał mój pierwszy poród, co chyba świadczy o wielkim zaufaniu jakim go obdarzyłam. Każda wizyta była dla mnie niezwykłym przeżyciem, pokazywał mi jak rośnie dzidziuś, ktore narządy w danym momencie sie rozwijają i skrupulatnie odpowiadal na każde moje pytanie. Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam.

LEPSZEGO GINEKOLOGA NIE ZNAM POLECAM W 100 %

LEPSZEGO GINEKOLOGA NIE ZNAM POLECAM W 100 %

Dr Rożnowski sprawił że po 2 latach starań pojawi się w moim życiu mały człowieczek :D POLECAM!!!!!!!!!!!!! p.s. szkoda tylko ze nie ma go w żadnym szpitalu w Krk :/

POLECAM!!!!!!!!!!!!!

p.s. szkoda tylko ze nie ma go w żadnym szpitalu w Krk :/

bardzo polecam tego lekarza...trafnie postawił u mnie diagnozę co nie zdarzyło się lekarzom przez 4 lata nawet w szpitalu...POLECAM

ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z uslug doktora roznowskiego!trafilam do niego z polecenia kobiety ktorej uratowal dzidziusia spod skalpela.....szpitala.prowadzil moja pierwsza ciaze i nie mylil sie w diagnozie.upszejmy,otwarty,profesjonalnie podchodzi do problemu zdrowotnego.wlasnie wczoraj bylam u niego i bedzie prowadzil moja druga ciaze.:)))polecam szczerze tego lekarza!!!

kultura`szacunek`zdarzyło`m/`s/ę`skorzystać`z`rady`Tomasza`oczyw/śc/e`była`bardzo`dobra`pozdraw/am`doktorze`B....Z`HORYŃCA