dr n. med. Tomasz Rutkowski

Witam. Pana Rutkowskiego polecam wszystkim kobietom, profesjonalny,sympatyczny,wie dobrze co robi. Niesamowity zartownis

PAN DOKTOR JEST NAPRAWDĘ DOBRYM SPECJALISTĄ,RZETELNIE PODCHODZI DO SWOJEJ PRACY.PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE,DZIĘKI JEGO PODEJŚCIU,ZAPEWNE WRODZONEMU OPTYMIZMU, FACHOWOŚCI- WIZYTY I TEN CAŁY CZAS TRWANIA CIĄZY( W CZASIE KTÓREJ OCZYWISCIE KOBIETY MAJA TYSIĄCE WĄTPLIWOŚCI)PRZEBIEGAŁ SPRAWNIE, BEZ WIĘKSZYCH "LĘKÓW".DZIEKUJEMY PANIE DOKTORZE!

Lekarz kompetentny, miły o uprzejmy. Rozmawia z pacjentkami, tłumaczy chorobę i przebieg zabiegu. Troskliwy. Najlepszy na świecie, polecam.

Bardzo dobry lekarz prowadzi moją ciąże jestem zadowolona.Wizyty nie są tanie ale konkretne. Polecam

zdecydowanie polecam dr Rutkowskiego ! (a mam rozeznanie wsrod cieszynskich lekarzy ginekologow), pozdrawiam !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Cieszyn"?

Adam Paluch

Specjalista