dr n. med. Tomasz Rutkowski

POLECAM DR.RUTKOWSKIEGO CAŁYM SERCEM PO LATACH LECZENIA I TRAKTOWANIA MNIE JAK KRÓLIKA DOŚWIADCZALNEGO PRZEZ INNYCH LEKARZY PAN DOKTOR RUTKOWSKI ZLIKWIDOWAŁ MÓJ PROBLEM DO MIESIĄCA CZASU ZA CO JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNA

Bardzo polecam Dr. Rutkowskiego. Nie bagatelizuje żadnych pytań. Odpowiada szczegółowo, żadne moje pytanie nie zostało pominięte. Jeżeli coś go martwi wysyła na badania, nie czeka na nie wiadomo na co. Konkretny, uprzejmy z bardzo duża widza medyczna. Fajne podejście oraz rozluźnianie atmosfery to jego specjalność. Polecam

Lekarz byl na obchodzie w szitalu gdzie urodzila moja żona. Nie dostala znieczulenia bo niebylo. Rutkowski na obchodzie wprowadzil 15osob na sale i mowi : to ta pani ktora sie tak darła? Żona powiedzial ze sobie nie zyczy takich tekatow szczegolnie dzien po porodzie przy grupie nieznajomych. Rutkowski stwierdzil ze zona moze byc chora psychicznie bo tak sie dzieje kobietom po porodzie. Nie polecam- rutkowski to lekarz bez honoru i kszty szacunku do swoich pacjentow i czeka go pozew sądowy. Trzymajcie sie od niego z daleka

Polecam Pana doktora z czystym sercem prowadził moja ciąże zawsze odpowiadał na moje pytania w każdej sytuacji szło się z nim skontaktować . Profesjonalnie zajol się mną podczas gdy chorowałam na COVID w ciąży interesował się dzieckiem i mną dzięki czemu przeszliśmy chorobę w pełni spokojni ze jesteśmy pod dobra opieka . Dobry specjalista który podchodzi indywidualnie do pacjentki a nie jako kolejny numer w kolejce. Polecam mało jest specjalistów którzy podchodzą indywidualnie do pacjentki i nie zbywają ale odpowiadają na każde pytanie i się interesują czy wszystko jest Ok. Lekarz który jest lekarzem cała dobę a nie tylko w godzinach w których jest w przychodni.

Pan doktor to wybitny specjalista, wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Rzeczowo wyjaśnił mi konieczność oraz sposób wykonania operacji (rozwiał wszystkie moje wątpliwości), fachowo ją przeprowadził, a i opieka pooperacyjna była bardzo dobra. Pełen profesjonalizm. Pan doktor bardzo mi pomógł. Leczenie było na NFZ. Zdecydowanie polecam.

Witam. Pana Rutkowskiego polecam wszystkim kobietom, profesjonalny,sympatyczny,wie dobrze co robi. Niesamowity zartownis

PAN DOKTOR JEST NAPRAWDĘ DOBRYM SPECJALISTĄ,RZETELNIE PODCHODZI DO SWOJEJ PRACY.PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE,DZIĘKI JEGO PODEJŚCIU,ZAPEWNE WRODZONEMU OPTYMIZMU, FACHOWOŚCI- WIZYTY I TEN CAŁY CZAS TRWANIA CIĄZY( W CZASIE KTÓREJ OCZYWISCIE KOBIETY MAJA TYSIĄCE WĄTPLIWOŚCI)PRZEBIEGAŁ SPRAWNIE, BEZ WIĘKSZYCH "LĘKÓW".DZIEKUJEMY PANIE DOKTORZE!

Lekarz kompetentny, miły o uprzejmy. Rozmawia z pacjentkami, tłumaczy chorobę i przebieg zabiegu. Troskliwy. Najlepszy na świecie, polecam.

Bardzo dobry lekarz prowadzi moją ciąże jestem zadowolona.Wizyty nie są tanie ale konkretne. Polecam

zdecydowanie polecam dr Rutkowskiego ! (a mam rozeznanie wsrod cieszynskich lekarzy ginekologow), pozdrawiam !