lekarz Tomasz Rykała

Anestezjolog

2,6

W życiu nie spotkałem sie z takim lekarzem. Bardzo zle stawia diagnozy mysle ze sie na tym nie zna a udaje bohatera. Ordynarny i bardzo nieuprzejmy. A kulture zostawil za miedza. Nie polecam!!

Lekarz zwraca sie do pacjenta tonem rozkazujacym zamiast konkretniej postawic diagnoze. Temu panu myli sie konsultacja lekarska z rozkazywaniem. Chamski i niekompetentny. NIE ROZUMIEM JAK TAKI LEKARZ MOZE PRACOWAC

czy ten powyzszy komentarz pisal jakis zawistny medyk z okolicy? bo to chyba jedyna taka opinia o p.Rykale o jego fachowosci mowia nawet lekarze a to moim zdaniem najlepsza rekomendacja. dzieki niemu moglem odprawic kolejne urodziny moim rodzicom. dziekuje panie doktorze

Uczciwy wspaniały lekarz który pomaga chorym

Uczciwy wspaniały lekarz który pomaga chorym

Tak beznadziejnego i nieuprzejmego lekarza to dawno nie spotkałem.co za brak taktu i wyczucia.Dodatkowo pan dr przez bardzo małe d!!!!!!!!!!! stawia nietrafne diagnozy!Z DALEKA OD TAKICH LEKARZY!

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Pruchna"?

ulica Skośna 23
Pruchna
Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim
ulica 26 Marca 51
Wodzisław Śląski