dr Tomasz Rymer

2,6
2,4

Lekarz skandalicznie niemiły i arogancki. Kazał mi cytuję „iść sobie tam gdzie byłam” uznałam dobrze, bo faktycznie miałam operację u innego lekarza i z tym muszę iść do niego, ale Na moje stwierdzenie, że drugiego kolana jeszcze nie robiłam powiedział, że też mam sobie iść do tamtego lekarza. Ja powiedziałam że nie wiem czy chce tam wracać odpowiedział że jak chce mieć zrobione to dobrze to mam sobie iść do prywatnej kliniki (poleconej przez niego) i zapłacić 10tys. za zabieg… Także nawet nie obejrzał badań, ani nóg. Nie polecam!

Pierwsze stwierdzenie jakie usłyszałam na pierwszej wizycie, oczywiście długim czasie oczekiwania na wizytę, że nie jestem pacjentką pana doktora. Poczuł kompletnie zignorował moje uwagi, że jestem za młoda by mieć taki ból oraz problemy, zlecił lek przeciwbólowy i na tym się skończyło. Serdecznie nie polecam

Bardzo dobry, lekarz jeżeli chodzi o wiedzę medyczną. Byłem na SOR w szpitalu WAM, robili badania, tomograf komputerowy.Bóle szyi i dretwienie ręki ocenili jako uszkodzona obręcz barkowa. Pomylili się strasznie. Po dwóch tygodniach walki z bólem trafiłem na SOR do szpitala Barlicki. Zrobili tomograf, badania stwierdzili, że z kręgosłupem jest wszystko ok. Strasznie błędna diagnoza.Wreście trafiłem do Pana doktora. Człowieku Ty masz uszkodzony odcinek szyjny kręgosłupa, /rwa barkowa /Przepisał leki. Za prywatne pieniądze zrobiłem rezonans.Diagnoza Pana doktora się potwierdziła a leki, które przepisał działają. Wielki szacun dla Pana doktora.Dziękuję.

FAKT , WIZYTA BEZ ŻADNEGO ZAANGAŻOWANIA, STOSUNEK DO PACJENTA LEKCEWAŻĄCY , DEPRECJONUJĄCY JEGO OBJAWY, NA TWARZY LEKARZA LEKKI SARKASTYCZNY UŚMIESZEK , NEGATYWNIE USTOSUNKOWANY DO SKIEROWANIA NA REZONANS, NA rehabilitację DO ZWOLNIENIA L4, JEGO LECZENIE TO BLOKADA W BARK PO WYPADKU BEZ REZONANSU , TYLKO NA PODSTAWIE RTG. NIE POLECAM, SZKODA CZASU, SZKODA STRESU, SZKODA PIENIĘDZY.

Zaczne od tego, że doktor miał godzinne opóźnienie, zdarza sie to bardzo często. Przyszłam po poradę oodnosni ostrego bólu kręgosłupa, ktory kilka dni uniemozliwial mi chodzenie. Doktor arogancki, niemily, jak usłyszał że jestem w ciąży zupełnie mnie zignorował, nawet nie zobaczył moich wyników badań. Mam się męczyć z bólem i już. Poszłam do innego specjalisty, ktory mi pomógł. Doktora nie polecam nikomu !

Wczoraj byłam u Pana Doktora. Jestem zaskoczona podejściem do pacjenta. Wszystko bardzo jasno mi wytłumaczył nie przerywał mojej wypowiedzi, z uśmiechem odpowiadał na pytania, miał czas dla mnie i co najważniejsze zbadał mnie . POLECAM Pana Doktora

Nie polecam tego Pana który uważa się za lekarza arogancki i bardzo wyniosly a pacjenta z NFZ traktuję jak intruza...

Beznadziejny lekarz. Siedząc w poczekalni słyszałam opinie o jego ojcu. Wywnioskowałam, że obaj na dają się do tego samego czyli do niczego. Zalecił mi blokadę w łokieć po której o mały włos nie straciłam przytomności i przez godzinę dochodziłam do siebie leżąc na leżance w gabinecie zabiegowym. Kiedy uprzedziłam doktora, że mogę stracić przytomność podczas zastrzyku to stwierdził, że on nie ma czasu na zajmowanie się mną i to jeszcze nie przytomną i zaprowadził mnie do zabiegowego. No i totalna bzdura umawianie pacjentów co 5 min.

Nie dość że spóźnił się prawie godzinę do pracy ,wchodząc do przychodni nawet nie raczył przeprosic.Podczas wizyty stwierdził " ale co pan ode mnie chce? " 3 lata temu miałem wypadek w pracy ,od tego momentu boli mnie bark...Na wizytę przyniosłem rezonans z 2019 i swierzy z tego roku.Nawet nie obejrzal żadnej płyty ,na szybko zajrzał do opisu i stwierdził że jestem zdrowy...Czy zdrowego człowieka lekarz wysyła na rezonans?? Poprosiłem go żeby napisał mi oświadczenie do zakłada pracy ze chorobowe było skutkiem wypadku w pracy to stwierdził że " co pan ode mnie chce, skoro ja pana pierwszy raz na oczy widzę" więc odpowiedziałem : że od wypadku to jest moja piąta wizyta w tej przychodni i przyjmuje mnie już piąty lekarz.
Pierwsze chorobowe wypisał mi inny lekarz ,inny mi je przedłużał a inny jeszcze wypisał zakończenie choroby i było dobrze...A on na to że" to jest NFZ i że jak chce mieć jednego lekarza to muszę prywatnie chodzić" Normalna kpina!!! Po co on wogole przyjezdza do Ostrowa skoro jest z Łodzi, gdzie przyjmuje w 3 placówkach ?? Napewno nie w trosce o swoich pacjentów i po to żeby ich leczyc...Odpowiedź jest oczywista....Jak tylko przekroczył próg placówki, jedna z pacjentek wyraziła swoje niezadowolenie że to on dzisiaj przyjmuje.W między czasie jedna pani weszla się go zapytać czy jeszcze ja przyjmie z chorym dzieckiem.Po wyjściu z gabinetu stwierdziła że jest cham i prostak więc wnioskuje ,że musiał jej odmówić...Więc moje pytanie od czego są tacy lekarze ?? Od leczenia czy tylko brania pieniędzy ?? I my wszyscy za to płacimy ze swoich składek .Z jakiej racji się pytam?? I za co my płacimy??Chyba aby po to żeby mógł sobie jezdzic po między 4 placówkami i mógł dostawać pieniądze za obecność w pracy do której jescze się spóźnia....Żenada!!! Moim zdaniem nie powinien wykonywać tego zawodu...I taka tez opinie pan doktor ode mnie dostał za portalu znanylekarz...tylko zapomniałem dodać że mówiłem doktorowi, że przez oszczedanie lewego barku zaczyna boleć mnie prawy i czasami mocniej niż lewy ale jak grochem o ścianę...w trakcie wizyty żeby już nie przedłużać oznajmił mi " to wszystko z mojej strony" .oczywiście wizyta zakończyła się po jakiejs chwili ,gdy to ja nie miałem już nic do dodania i nie widziałem dalszego sensu tej wizyty .Na koniec znów powiedział " to wszystko z mojej strony" Nie wiem może chciał jeszcze żeby mu podziękować że raczył przyjechać do pracy i że łaskawie mnie przyjął... Jak ja bym się spóźnił do pracy tyle czasu,miałbym z tego powodu nieprzyjemności.Ale w państwowe wszystko można ,bo kto tego pilnuje...

Cienias, nie chcial operowac obojczyka bo tętnica idzie pod nim i się boi, to od czego jest taki lekarz?!!!