dr n. med. Tomasz Rymkiewicz

Byłam raz i więcej na pewno tam nie pójdę.. a dlaczego ? Po pierwsze siedząc w poczekalni słyszałam wszystko co Pan 'doktor' miał do przekazania poprzedniej swojej pacjentce - zero prywatności. Po drugie strasznie niemiły i nieuprzejmy lekarz. Po trzecie i zarazem najważniejsze: poszłam do tego ginekologa z dokładnym objawem, mianowicie guzkiem w prawej piersi, wytłumaczyłam co mi dolega i chciałam aby skupił się głownie na tym ponieważ mam pewne obawy co do tego guza, po czym Pan 'doktor' spojrzał się na mnie, dotknął prawej piersi wyłącznie raz i stwierdził, ...

Byłam raz i więcej na pewno tam nie pójdę.. a dlaczego ?
Po pierwsze siedząc w poczekalni słyszałam wszystko co Pan 'doktor' miał do przekazania poprzedniej swojej pacjentce - zero prywatności. Po drugie strasznie niemiły i nieuprzejmy lekarz. Po trzecie i zarazem najważniejsze: poszłam do tego ginekologa z dokładnym objawem, mianowicie guzkiem w prawej piersi, wytłumaczyłam co mi dolega i chciałam aby skupił się głownie na tym ponieważ mam pewne obawy co do tego guza, po czym Pan 'doktor' spojrzał się na mnie, dotknął prawej piersi wyłącznie raz i stwierdził, że nic tam nie mam więc nie ma pojęcia co ja tam wyczułam... Oczywiście po wizycie u kolejnego innego zupełnie ginekologa okazało się że mam guzka i po USG oraz biopsji wykonanej okazało się że jest to gruczołowłókniak. Jakie z tego wnioski ? Mogę mu jedynie podziękować za to że był tak niemiły.. bo gdyby było inaczej pewnie bym uwierzyła mu na słowo i do tej pory żyłabym z guzem który mógłby przerodzić się w coś na prawdę poważnego. Tego Pana nigdy w życiu nie można nazwać doktorem.

Witam jestem pacjentką Dr. Rymkiewicza od ponad 13 lat. Wszystko jest ok zawsze udziala odpowiedzi , tłumaczy jest odpowiedzialny i wie co robi. Ufam Doktorowi nigdy mnie nie zawiódł, niezależnie od dnia i godziny jak miałam problem to przyjął mnie i pomógł nigdy nie odmówił mi pomocy!!! Czasami jest mniej uśmiechnięty i widać po Nim zmęczenie ale pamiętajcie ,że tez jak my jest tylko człowiekiem . Tak jak my ma rodzinę i swoje problemy. Prowadził moje dwie ciąże i mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki za co jestem Mu wdzięczna.

Oszustwo! Umówiłam się na wyjęcie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT. Lekarz stwierdził że musi najpierw wykonać badanie ginekologiczne ( implant jest w ramieniu więc się zdziwiłam ale poprosiłam w takim razie o cytologię ) Podczas badania lekarz stwierdził że mam polip na szyjce macicy i niezwłocznie muszę go usunąć w szpitalu, tylko ja to mogę zrobić stwierdził. Pokazał mi obraz na kamerze i jako polip wskazał malutki okrągły punkcik. Pod nim była czerwona plamka, na pytanie co to lekarz powiedział że nadżerka. Po badaniu powiedziałam że muszę się zastanowić czy chcę się poddać zabiegowi w szpitalu i proszę o wyjęcie implantu. Lekarz pomacał rękę i stwierdził że implant jest głęboko i usunie mi go tylko przy okazji zabiegu usuwania polipa. Gdy zaprotestowałam i poprosiłam o wykonanie usunięcia implantu, bo po to przyjechałam zrobił się nerwowy, stwierdził że to będzie mnie bolało i on się nie podejmie, tylko jeśli wypisze mi skierowanie na usunięcie polipa i usunę go u niego. Ponieważ cała sprawa wyglądała podejrzanie, wyszłam z gabinetu. Dziś byłam na konsultacji u mojej Pani dr Nykiel ( wspaniała lekarka, ale nie usuwa implantów antykoncepcyjnych ) Okazało się że nie mam żadnego polipa, a ta niby nadżerka to miejsce po pobraniu cytologii. Tomasz Rymkiewicz naraził mnie na ogromny stres i chciał wykonał wyimaginowane zabiegi usunięcia polipa oraz wymrażania nadżerki. Już nie mówiąc o tym że nie wykonał zabiegu usunięcia implantu na który byłam umówiona. Jeśli Pan to czyta Panie Rymkiewicz to pragnę Pana poinformować, że źle Pan trafił bo ja tej sprawy tak łatwo nie odpuszczę i zgłoszę gdzie trzeba. Strzeżcie się Panie!!!

Lekarz godny polecenia, tylko pani rejestrująca odstrasza - jest opryskliwa i krzyczy-ale ona jest mało ważna. istotne, żeby być pod profesjonalną opieką specjalisty i zaufać mu - ja wybrałam tego lekarza i nie żałuję !!! jest konkretny, kompetentny i koncentruje się na problemie a nie na uprzejmościach. POLECAM !!!

TRAKTUJE PACJENTKĘ JAK KROWĘ, NIE JAK CZŁOWIEKA !!! Dziewczyny, negatywne opinie są prawdziwe - zdecydowanie odradzam. Nic mi nie chciał powiedzieć dopóki sama nie zadałam pytań o badanie. Opryskliwy, niedelikatny, niemiły, pełen pretensji, cham! Podejście do pacjentki jest przecież istotne - to ginekolog, bada nasze najintymniejsze obszary. Jedyne co na 100% czeka na wizycie to ból i upokorzenie. Jedno jest pewne - TEN FACET NIE LUBI KOBIET !!!

Dziwne z tymi nadżerkami. Na kilku forach czytałam, że u wszystkich wymraża. A u mnie odwrotnie. U dr Romaszko miałam nieustającą ndżerkę, a on powiedział, że się z tym nie zgadza. Wkładki poleca, ale decyzja należy do pacjentki. Przy każdej wizycie kompleksowe badania: USG, cytologia raz w roku, wymazy na bakterie. Ja nie narzekam zupełnie. W nagłych przypadkach nie odmawia i przyjmuje między pacjentkami. A w razie potrzeby kieruje na konieczne badania.

Jestem pacjentka Pana Tomasza od jakiś 4 lat nigdy nie miałam z nim problemów, przy każdej wizycie mnie pamięta a jeśli zdarza mu się ale rzadko zapomnicać to po chwili rozmowy pamięta co mi dolegało. Teraz jestem w ciąży dokładnie w 9tygodniu, Pan dr bardzo dokładnie sie mną zajmuje mogę na niego liczyć, jeśli ma coś boleć to mówi wprost. Mam zaufanie do dr Rymkiewicza

Zdecydowanie odradzam! Był to mój pierwszy ginekolog o czym go poinformowałam. Po czym nakrzyczał na mnie, że jestem za ciepło ubrana ( była zima a ja ubrana na cebulkę) bo miał trudności ze zbadaniem mi piersi- oczywiście ni epoprosił bym się troszkę rozebrała tylko wzadził rekę pod bluzkę! Stwierdził mi nadżerkę i umówił na wymrażanie. Jak wspomniałam był to mój pierwszy lekarz, wiec myślałam, że tak trzeba. Już po baaaardzo bolesnym zabiegu ( zapewnieniz ze strony lekarza były, że bedzie on bezbolesny) i konsultacji u innych lekarzy okazało się, że takich zabiegów nie wykonuje sie przez pierwszą ciążą! Potem byłam jeszcze 3 razy u dr rymkiewicza i to jak mnie traktował to SKANDAL!!! Miałam już wejść do gabinetu a on z niego wyleciał i krzyczał, że musi wyjść. Jednak mnie przyjął. Stwierdził, że mam infekcję- jak zapytałam co może być jej powodem to powiedział "Niech Pani mi powie..." i spojrzał jak na prostytutkę! Czułam się zbrukana! Dziewczyny ODRADZAM!!!!

byłam po dwóch poronieniach, on jako jedyny dopasował mi leki i dzięki jego fachowej pomocy urodziłam zdrowego synka. jeśli macie problemy polecam!

bardzo dobry i kompetentny lekarz, dzięki szybkiej reakcji Pana doktora jestem zdrowa:-)