lek. dent. Tomasz Sałek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Lepszego stomatologa nigdy nie spotkałam. Wie co robi i robi to bardzo dobrze, tłumaczy, dba nawet o dobre samopoczucie pacjenta dając zastrzyki przeciwbólowe. Gorąco polecam.

Lepszego stomatologa nigdy nie spotkałam.
Gorąco polecam.

Super lekarz. Miły, sympatyczny i bardzo delikatny. Polecam wszystkim Pana doktora. Dziękuję Panie doktorze bo bym chyba nie przespała dzisiejszej nocy bez Pana pomocy.

Dzięki P. doktorowi, który przyjął naszego syna Bartosza w I dzień świąt, kiedy nikt (łącznie z Pogotowiem w Radomiu) nie chciał udzielić mu pomocy po urazie szczęki, nasze dziecko prawdopodobnie zachowa 4 stałe zęby. Lekarz w specjalistycznej kliniece (do której pojechaliśmy kilka dni po wypadku, aby skonsultować dalsze leczenie) powiedział, że zabiegi, które wykonał pan dr Sałek były wykonane wzorowo.Dzieki nim możliwe jest dalsze leczenie. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, fachową, bardzo dobrą pomoc, ale i wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili. Polecamy usługi P. doktora

SUPER PROFESJONALISTA,POMAGA ZAWSZE O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY GORACO POLECAM DOKTORA I ZYCZYLBYM SOBIE ZEBY WSZYSCY LEKARZE TAK OBSLUGIWALI PACJENTOW.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE.ARTUR

Bardzo kompetentny stomatolog. Polecam wizytę z NFZ jak i w czasie prywatnej praktyki.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kozienice"?

Kozienice

Kochanowskiego 48b
26-900 Kozienice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Spółka Lekarska "Medicus"
Sienkiewicza 28
M. Kopernika 7B/LU1