Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda, Traumatolog

Absolutnie nr 1 lekarz z powołania. Spokojny,uprzejemy.Ma czas! Widać źe chce pomóc i pomaga.Polecam wszystkim.

Lekarz godny zaufania, kompetentny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba, wyczerpująco odpowiada na pytania, jest bardzo pomocny, przy tym zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a co najważniejsze leczenie przynosi dobre efekty. Bardzo dziękujemy Panie doktorze. Oby więcej takich lekarzy.

Wspaniały człowiek , godny zaufania specjalista, tłumaczy schorzenie kreśląc na kartce )), każda kolejna wizyta wzbudza nadzieję na całkowite wyleczenie. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję.

Świetny fachowiec, tłumaczy schorzenie rysując :) przy nim czułam się bezpieczna. Rany pooperacyjne goją się jak zaczarowane. Pozostały niezauważalne kreseczki, a wcześniej, u innych lekarzy wszystko mi się paprało i rozłaziło. Uważnie słucha co się mówi i leczenie dostosowuje do problemu. Zawsze wychodzę z gabinetu uśmiechnięta, doinformowana i pełna nadziei na wyleczenie.

Lekarz marzenie,godny zaufania,zawsze mily,usmiechniety i otwarty ,takiego czlowieka to teraz ze swieca mozna szukac.Polecam kazdemu,kto potrzebuje pomocy chirurgicznej,wszystko wytlumaczy,zawsze zrobi wszystko by wyleczyc pacjenta.BARDZO POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ