lek. dent. Tomasz Sitkiewicz

To super lekarz pod każdym w/w względem, jest bardzo dokładny i precyzyjny

To super lekarz pod każdym w/w względem, jest bardzo dokładny i precyzyjny

Niestety zawiodłam się, specjalnie poszłam do tego lekarza bo lata temu byłam bardzo zadowolona, niestety nie wiem z jakiej przyczyny lekarz ten się bardzo zepsuł. Na 3 zrobione zęby 1 zrobiony dobrze, a specjalnie wybrałam tego lekarza żeby wyleczyć zęba kanałowo, bałam się, że inny lekarz go zepsuje, a tu taka niemiła niespodzianka. Bardzo wysokie koszty leczenia. Jest miły i to by było na tyle.

Jesteśmy razem z mężem pacjentami Pana Dr.Sitkiewicza,mój mąż ponad 12 lat,ja od 7 lat.JA,osoba która się bała Dentystów a mam już swoje lata, przychodzę teraz do Pana Dotkora jak do "starego znajomego" i tak też się czuję na fotelu dentystycznym.Nasze wizyty sprowadzają się teraz do kontroli i ewentualnych ulepszeń,bo przecież medycyna idzie ciągle do przodu.Z całym przekonaniem wypowiadam się ,że Pan Dr.Sitkiewicz jest bardzo dobrym Stomatologiem.

Leczyłam się u pana doktora kilka lat temu. Nie można mu odmówić uprzejmego podejścia do pacjenta, ale... No właśnie to "ale"- robione przez pana doktora plomby za każdym razem wypadały i to po bardzo krótkim czasie. W końcu zmieniłam dentystę, który powiedział, że w moim wypadku poprzednie leczenie nie było wykonane profesjonalnie. Wówczas myślałam, że to tylko nieuprzejma uwaga konkurencji. Dziś wiem, że doktor Sitkiewicz źle poprowadził moje leczenie i dopiero po zmianie dentysty mogę pochwalić się zdrowymi zębami.

Najlepszy stomatolog w powiecie. Leczy się u niego cała rodzina. Oby wszyscy dentyści tacy byli.. Polecam wszystkim.

Nie wiadomo, czy bardziej kompetentny, czy ciepły. Doskonały lekarz, cierpliwy, dokładny, o wysokiej kulturze. Leczymy się u niego całą rodziną - dzieci przekonały się po pierwszej wizycie, a my po wyleczeniu zębów chodzimy już tylko na wizyty kontrolne, bo plomby nie wypadają. Nauczył też całą naszą rodzinę, jak dbać o zęby. Polecam- szkoda tracić czas i zęby u innych lekarzy.

Nie wiadomo, czy bardziej kompetentny, czy ciepły.
Doskonały lekarz, cierpliwy, dokładny, o wysokiej kulturze.
Nauczył też całą naszą rodzinę, jak dbać o zęby.
Polecam- szkoda tracić czas i zęby u innych lekarzy.