Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po wszystkim! Pewna ręka, spokój, opanowanie. Lepszego chyba nie ma! Dziękuję doktorze!

Bylem juz na serio wszedzie i na pewno smialo mozna polecic Pana Tomasza Skoczka (chirurg szczekowo-twarzowy). Prawdziwa legenda w tym srodowisku, na serio najlepszy specjalista w branzy. Nie wyobrazam sobie zebym mial kiedykolwiek pojsc do innego gabinetu. Jeszcze raz polecam.

Dr Skoczek najlepszy na świecie specjalista. Autorytet dla wielu stomatologów a co ważniejsze pacjentów. 100% profesjonalizm-zawsze uprzejmy taktowny i kompetentny. Jest naszym lekarzem odkąd pamiętam i nie znam osoby której by nie pomógł. Ogromne doświadczenie-właściwy człowiek na właściwym miejscu::)) pozdrawiam gorąco!

Świetny specjalista a co najważniejsze doświadczony :-) .Byłam usuwać dwie ósemki z dołu, na konsultacjach wszystkiego się dowiedziałam. Dobrze, że informuje pacjenta o stanie po zabiegu przynajmniej wiemy czego się spodziewać. Szczególnie polecam dla osób, które panicznie boja się zabiegów. Ja jestem straszna panikara, bałam się bardzo tego zabiegu, niepotrzebnie po zabiegu czułam sie naprawdę dobrze. Pełen profesjonalizm i opieka medyczna. Polecam Pana Skoczka!

Pan doktor kilka dni temu wyrywał mi 2 ósemki. Zrobił to bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie, a wszystko wygoiło się w mig. Pan doktor tłumaczy w sposób bardzo przejrzysty, jest cierpliwy i uprzejmy. Jednym słowem: fachowiec.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

Próchnika 1
Łodygowice

Jarosław Siluk

Silmed
Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec