lekarz Tomasz Skrok

Ortopeda, Traumatolog

Uważam, że Pan Doktor to chirurg godny polecenia. Bardzo uprzejmy, kompleksowość podejścia do pacjenta, poświęca mu czas (2-3 razy w tygodniu chodziłam na zmianę opatrunku). Szłam na plastykę młotkowatości palca II stopy lewej wraz z haluksem czyli 2w1, nie jak na ścięcie, ale na pozbycie się dolegliwości. Dziękuję Panie Doktorze, wszystkim potrzebującym polecam. Krystyna

2w1, nie jak na ścięcie, ale na pozbycie się dolegliwości.
Dziękuję Panie Doktorze, wszystkim potrzebującym polecam.
Krystyna

Nie polecam, lekarz nie chce przepisywać żadnych skierowań na badania, nie potrafi postawić diagnozy. Nie znam się na ortopedii, ale jeżeli jedynym zaleceniem na zerwane ścięgno jest środek przeciwbólowy, to po co w ogóle korzystać z usług tego ortopedy? Tu już nawet nie chodzi o pieniądze, tylko o stracony czas i zagrożenie dla zdrowia pacjentów.

Do Pana doktora trafilam w sumie przypadkiem... Kolezanka z pracy przyszla przyniesc zwolnienie lekarskie. W trakcie rozmowy okazalo sie, ze jest swiezo po operacji haluksa!!! Lal przeciez ja tez mam ten problem. Dostalam namiary i cierpliwie czekalam na pierwsza wizyte. Jakiez bylo moje zdziwienie, ze od razu poznalam szybki termin operacji. Potem kolejna i ostania wizyta przed pojawieniem sie w Szpitalu Miedzyleskim. No coz jestem zauroczona profesjonalizmem Pana dr. Przed zabiegiem i po, ogromne zainteresowanie pacjentem ( to bardzo cenne w dzisiejszych czasach). Po wpisaniu ze szpitala, szczegolowe informacje i ...

Dostalam namiary i cierpliwie czekalam na pierwsza wizyte. Jakiez bylo moje zdziwienie, ze od razu poznalam szybki termin operacji. Potem kolejna i ostania wizyta przed pojawieniem sie w Szpitalu Miedzyleskim. No coz jestem zauroczona profesjonalizmem Pana dr. Przed zabiegiem i po, ogromne zainteresowanie pacjentem ( to bardzo cenne w dzisiejszych czasach). Po wpisaniu ze szpitala, szczegolowe informacje i kontrole. Aktualnie mija 6 tygodni od pozbycia sie tego paskudstwa :-). Jestem zachwycona efektem operacji i super opieką Pana doktora Skroka. Wspanialy lekarz i czlowiek. Oby takich specjalistow bylo coraz wiecej!!!!!!!!!!!! Panie doktorze wracam za jakis czas z druga stopa :-).

Pan dr.Skrok operował mi haluxa ,świetna robota szew suchy ,ładna nóżka , paluch prosty .Jestem bardzo zadowolona super fachowiec, polecam świetny diagnosta .Opieka w szpitalu ,w Międzylesiu wspaniała jak bym była w prywatnej klinice.Bardzo dziękuję za udaną operację i polecam wszystkim,którzy musieliby podejmować decyzję o operacji.

Bardzo dobry lekarz, konkretny i kompetentny, skupia się na problemie, a przy tym z poczuciem humoru:-)

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem - miłym człowiekiem po prostu uwielbiam Pana doktora. Pomimo, iż mam trochę problemów ze stopą po operacji: na pewno nie z winy P.dr niebawem idę na operację drugiej stopy

Wspaniały specjalista, cierpliwy, potrafi wytłumaczyć i "postawić na nogi". Zawsze staram się trafić do doktora z ortopedycznymi problemami i polecam innym którzy dalej tego doktora polecają !!

Choć czasami bywa obcesowy i mało kontaktowy to bardzo dobry fachowiec, pracowity oddany medycynie i swoim pacjentom. Przy tym to dobry człowiek. Polecam.

Lekarz rzeczowy nawiązujący szybko bardzo kontakt z pacjentem. Szybka diagnoza pozwoliła i udana operacja pozwoliła mi na powrót do aktywności życiowej i zawodowej . Pan doktor Skrok jest lekarzem godnym polecenia.

Doktor operował mi halluxa - polecam. Wszystko wytłumaczył, zajmował się po operacji (nawet jak był po dyżurze), zawsze był dostępny i służył radą. Nie pozwalał się rozczulać nad sobą :) Doskonałe poczucie humoru i w ogóle miła i kompetentna postać. Drugiego halluxa robię niebawem :)

Doskonałe poczucie humoru i w ogóle miła i kompetentna postać.
Drugiego halluxa robię niebawem :)