lekarz Tomasz Skrok

Ortopeda, Traumatolog

Do Pana doktora trafilam w sumie przypadkiem... Kolezanka z pracy przyszla przyniesc zwolnienie lekarskie. W trakcie rozmowy okazalo sie, ze jest swiezo po operacji haluksa!!! Lal przeciez ja tez mam ten problem. Dostalam namiary i cierpliwie czekalam na pierwsza wizyte. Jakiez bylo moje zdziwienie, ze od razu poznalam szybki termin operacji. Potem kolejna i ostania wizyta przed pojawieniem sie w Szpitalu Miedzyleskim. No coz jestem zauroczona profesjonalizmem Pana dr. Przed zabiegiem i po, ogromne zainteresowanie pacjentem ( to bardzo cenne w dzisiejszych czasach). Po wpisaniu ze szpitala, szczegolowe informacje i ...

Dostalam namiary i cierpliwie czekalam na pierwsza wizyte. Jakiez bylo moje zdziwienie, ze od razu poznalam szybki termin operacji. Potem kolejna i ostania wizyta przed pojawieniem sie w Szpitalu Miedzyleskim. No coz jestem zauroczona profesjonalizmem Pana dr. Przed zabiegiem i po, ogromne zainteresowanie pacjentem ( to bardzo cenne w dzisiejszych czasach). Po wpisaniu ze szpitala, szczegolowe informacje i kontrole. Aktualnie mija 6 tygodni od pozbycia sie tego paskudstwa :-). Jestem zachwycona efektem operacji i super opieką Pana doktora Skroka. Wspanialy lekarz i czlowiek. Oby takich specjalistow bylo coraz wiecej!!!!!!!!!!!! Panie doktorze wracam za jakis czas z druga stopa :-).

Pan dr.Skrok operował mi haluxa ,świetna robota szew suchy ,ładna nóżka , paluch prosty .Jestem bardzo zadowolona super fachowiec, polecam świetny diagnosta .Opieka w szpitalu ,w Międzylesiu wspaniała jak bym była w prywatnej klinice.Bardzo dziękuję za udaną operację i polecam wszystkim,którzy musieliby podejmować decyzję o operacji.

Bardzo dobry lekarz, konkretny i kompetentny, skupia się na problemie, a przy tym z poczuciem humoru:-)

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem - miłym człowiekiem po prostu uwielbiam Pana doktora. Pomimo, iż mam trochę problemów ze stopą po operacji: na pewno nie z winy P.dr niebawem idę na operację drugiej stopy

Wspaniały specjalista, cierpliwy, potrafi wytłumaczyć i "postawić na nogi". Zawsze staram się trafić do doktora z ortopedycznymi problemami i polecam innym którzy dalej tego doktora polecają !!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)