lekarz Tomasz Skrzypek

2,9
2,7
2,8
3,4

namiary na psychiatrę dostałam poczta pantoflową, że dobry , że słucha , że pomógł, że warto. I sprawdziło się -okazał się miły,słuchał ze zrozumieniem , wyjaśnił cała długą terapię,pomógł.Polecam

Nie potrafi pomóc. Rozmową tylko potrafi zdołować człowieka. Nie dochowuje tajemnicy lekarskiej. Absolutnie nie polecam. Przez niego wpadłam w jeszcze większy dół.

Lekarz moim zdaniem miły, ale mi osobiście nie wyjaśnił na czym polega moja choroba, dodatkowo uważam, że nie dobrał odpowiednich leków, kiedy się na nie skarżyłam mówiąc, że nie będę ich tyle brała ignorował to i nie chciał zmienić na inne. Z jednej strony uważam go za dobrego lekarza, jednak mnie osobiście nie przypadł do gustu.

prywatnie moze pomaga ale publicznie nie nie jestem zadowolony bylem kilka razy i oprocz lekow nie dostalem zadnej porady

mojemu narzeczonemu jeszcze nie pomogl choc leczy sie u niego juz poltora roku nie widze zadnych postepow co rusz tylko zmienia leki i mysli ze na wszystko dobra jest pigulka nie polecam w ogole nie slucha co sie do niego mowi i nie zwarza na problemy o ktorych sie mowi skoro lekarz potrafi powiedziec trzeba czasu to sorry o czym my tu mowimy

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
N ZOZ "KaDental"