lekarz Tomasz Skrzypek

Psychiatra

2,9
2,7

Doktor wykazuje się płytkim podejściem do problemu, po jednej wizycie uważa że jest w stanie okreslic rodzaj potrzebnej terapii, rozmowe podsumował „nie wiem jakie rozwiązanie zaproponować”, więc poza jedną tabletką nie zaproponował żadnego, wizyte mozna okreslic jak zbedne lanie wody i zmarnowane 150zl za niecale 20minut wizyty

Pomógł odrazu podczas kiedy inni spisali mnie na straty. Nie ma słów żeby opisać moją wdzięczność. Najlepszy lekarz i dla mnie jedyny. Psychiatra z powołania . Daje 12/10.

namiary na psychiatrę dostałam poczta pantoflową, że dobry , że słucha , że pomógł, że warto. I sprawdziło się -okazał się miły,słuchał ze zrozumieniem , wyjaśnił cała długą terapię,pomógł.Polecam

Nie potrafi pomóc. Rozmową tylko potrafi zdołować człowieka. Nie dochowuje tajemnicy lekarskiej. Absolutnie nie polecam. Przez niego wpadłam w jeszcze większy dół.

Lekarz moim zdaniem miły, ale mi osobiście nie wyjaśnił na czym polega moja choroba, dodatkowo uważam, że nie dobrał odpowiednich leków, kiedy się na nie skarżyłam mówiąc, że nie będę ich tyle brała ignorował to i nie chciał zmienić na inne. Z jednej strony uważam go za dobrego lekarza, jednak mnie osobiście nie przypadł do gustu.

prywatnie moze pomaga ale publicznie nie nie jestem zadowolony bylem kilka razy i oprocz lekow nie dostalem zadnej porady

mojemu narzeczonemu jeszcze nie pomogl choc leczy sie u niego juz poltora roku nie widze zadnych postepow co rusz tylko zmienia leki i mysli ze na wszystko dobra jest pigulka nie polecam w ogole nie slucha co sie do niego mowi i nie zwarza na problemy o ktorych sie mowi skoro lekarz potrafi powiedziec trzeba czasu to sorry o czym my tu mowimy

Cierpliwy,pomógł mi bardzo. Obecnie przyjmuje na ul. Lesnej. nadal będę korzystała z jego usług.

Cierpliwy,pomógł mi bardzo. Obecnie przyjmuje na ul. Lesnej.
nadal będę korzystała z jego usług.

Z wizyty jestem zadowolona, dr. T. Skrzypek jest cierpliwym terapeutą.

Z wizyty jestem zadowolona, dr. T. Skrzypek jest cierpliwym terapeutą.

Znam Pana doktora 4 lata i mam o nim jak najlepsze zdanie. Pomogł mi w bardzo trudnej dla mnie sytuacji. Miły, skromny, budzi zaufanie , serdeczny i zyczliwy. Polecam serdecznie.