lekarz Tomasz Skweres

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny. Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:) POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

byłam w Gamecie i stwierdzam, że pan doktor ukierunkowany jest tylko i wyłącznie na młode mamy, mam problemy dłuższy czas, ale o braku fachowości niech świadczy fakt, że wkładka domięsniowa Mirena (fakt myślałam, ze ją "zgubiłam" - była mocno przesunięta) i tak twierdził inny lekarz u którego bylam nie została przez dr Skweresa wykryta. Teraz po usunięciu wkładki mam normalne miesiączki. Dr Skweres stwierdził, że moje problemy to już menopauza - w wieku 44 lat. Jest miły i sympatyczny, ale jego fachowość nie jest najlepsza

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań - długi wywiad - kompleksowe badanie - miły,uprzejmy wady: - ceny!!! za monitoring cyklu kazda wizyta 120 zł to troche za drogo jak na 5 min pracy moim zdaniem , ale ogólnie jest świetnym fachowcem wiec w moim przypadku to bierze górę nad cenami ogólnie polecam

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań
- długi wywiad
- kompleksowe badanie
- miły,uprzejmy

Miły, delikatny, ale i rzeczowy lekarz. Tłumaczy co, jak i dlaczego. Odpowiada na wszystkie pytanie bardzo dokładnie. Mając porównanie z innymi lekarzami badania ginekologiczne wykonuje bardzo delikatnie. Poświęca dużo czasu, nie zbywa pacjenta. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz ma niesamowitą wiedzę polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobry lekarz ma niesamowitą wiedzę polecam z czystym sumieniem

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gdynia"?

CLINICA MEDICA

84-232 Rumia
Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RIMED"
Abrahama 38
81-393 Gdynia