Serdecznie polecam doktora Tomasza Skweres on jeden niezbagatelizowal moich problemów , on jeden nie powiedział mi , że przy dwóch poronieniach to normalne i czekamy zwykle do trzech . Rzetelny człowiek zajął się mną i mężem odrazu zlecając różne badania w celu wyjaśnienia co mogło być przyczyną wcześniejszych poronień . Po dluchich badaniach zaszłam w trzecią ciążę i on jeden pomógł mi ją utrzymać i to on jeden swoją wiedzą i kompetencją zrobił wszystko abyśmy czuli się dobrze i pomimo ciąży zagrożonej to dzięki Temu człowiekowi na świecie jest mój Szymon , za co mu serdecznie dziękuję . Nigdy nie czułam się źle gdy byłam u Pana Tomasza , wręcz przeciwnie gdy Pan doktor wysyłał nas do innego lekarza byłam smutna , że to on nie może nas dalej prowadzić . Jednak życie poukładało nam się inaczej i do samego końca Pan Tomasz miał nas w opiece i to tylko dzięki niemu mogę cieszyć się moim synem . Polecam serdecznie i dziękuję za cały ten poświęcony nam czas pomimo naszych trudności .

Pan Doktor jest zawsze bardzo uprzejmy, profesjonalny. Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie, wyczerpując temat. Serdecznie polecam!

Po żadnej wizycie u lekarza nie czułam się tak źle jak u dr Skweresa, lekarz nie miły. Zleca badania do swoich kolegów po fachu (z tej samej kliniki). Jak dla mnie to nastawiony jest jedynie na zarabianie pieniędzy, nic wiecej. Nigdy więcej nie chce mieć kontaktu z tym lekarzem. Zastanówcie siendwa razy zanim się do niego wybierzecie, szkoda nerwów.

Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny. Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:) POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

byłam w Gamecie i stwierdzam, że pan doktor ukierunkowany jest tylko i wyłącznie na młode mamy, mam problemy dłuższy czas, ale o braku fachowości niech świadczy fakt, że wkładka domięsniowa Mirena (fakt myślałam, ze ją "zgubiłam" - była mocno przesunięta) i tak twierdził inny lekarz u którego bylam nie została przez dr Skweresa wykryta. Teraz po usunięciu wkładki mam normalne miesiączki. Dr Skweres stwierdził, że moje problemy to już menopauza - w wieku 44 lat. Jest miły i sympatyczny, ale jego fachowość nie jest najlepsza

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań - długi wywiad - kompleksowe badanie - miły,uprzejmy wady: - ceny!!! za monitoring cyklu kazda wizyta 120 zł to troche za drogo jak na 5 min pracy moim zdaniem , ale ogólnie jest świetnym fachowcem wiec w moim przypadku to bierze górę nad cenami ogólnie polecam

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań
- długi wywiad
- kompleksowe badanie
- miły,uprzejmy

Miły, delikatny, ale i rzeczowy lekarz. Tłumaczy co, jak i dlaczego. Odpowiada na wszystkie pytanie bardzo dokładnie. Mając porównanie z innymi lekarzami badania ginekologiczne wykonuje bardzo delikatnie. Poświęca dużo czasu, nie zbywa pacjenta. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz ma niesamowitą wiedzę polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobry lekarz ma niesamowitą wiedzę polecam z czystym sumieniem

Miło mi napisać że to najwspanialszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam . Podszedł do mojego problemu z zajściem w ciąże wzorowo i rzeczowo , bardzo sie ciesze że do niego trafiłam , jego sposób leczenia jest dokładny i ma sens , czuje ze wkońcu jestem w dobrych rękach i niedługo dołącze do grona szczęśliwych ciężarówek:) Serdecznie polecam Pana Doktora!

Niestety ja się zawiodłam na P. Skweresie. Szukałam lekarza i polecono mi doktora, byłam na wizycie w Swissmedzie. Tak sobie myślę co było powodem takiego potrakrowania mnie, może wizyta z NFZ a nie prywatnie, nie wiem. Wierzę, że jest dobrym specjalistą, ale mnie potraktował jak gówniarę, która przychodzi z byle czym. Już jakiś czas staramy się z mężem o dziecko, neistety bez efektu. Zamierzam wybrać się do Gamety ale na pewno nie do tego lekarza. Może miał gorszy dzień, oby....!