lekarz Tomasz Ślęczka

To już 3 moje dziecko i pierwsze żony. Jedyne co mogę powiedzieć, że najwyższy standard jakiego można oczekiwać. Wzorowo prowadzona ciąża. Dr Ślęczka pełny profesjonalizm, a do tego nie straszy kobiet i nie uzależnia ich od siebie, choć mógłby wyciągać kasę jak to często robią ginekolodzy. Bardzo uczciwy lekarz. Miałem do niego 100% zaufania a dzięki niemu żona przeszła ciążę szczęśliwa i zrelaksowana. Doskonałe podejście do par. Poród przebiegł idealnie. Warunki na miejscu powyżej oczekiwań. Udało nam się dostać apartament. Akurat był wolny. Dopłata 800 pln za cały pobyt w szpitalu, ale standard jak w 4* hotelu. Łazienka z prysznicem, kanapa do spania dla ojca, TV, klimatyzacja, łóżko dla żony regulowane elektrycznie, duża przestrzeń i pięknie urządzony. Super obsługa całego personelu. Jednym słowem: warunki idealne i doskonała organizacja całej Kliniki. To jest dla mnie rodzenie po ludzku. Poprzednie 2 porody w innych szpitalach - nie skomentuję. Polecam każdemu dr Ślęczkę i tą Klinikę!

Fakt lekarz bardzo miły, sympatyczny...może i elokwentny w swojej dziedzinie, ale nawet najlepszym zdarzają się wpadki.... Jestem po zabiegu tvt u pana dr , owszem zabieg dał efekt, mocz trzyma się jak należy, niestety opuścił mnie mój ukochany ponieważ seks ze mną po zabiegu stał się dla niego koszmarem. Założona taśma podczas stosunku sprawia mu ogromny ból i może to tylko wymówka, n ie wiem. Co o tym myślicie? mój email: krysiulka99@o2.pl

Taśmówka, wizyta trwa 10 minut(?), nie wiem czy można nawiązać kontakt z pacjentką w tak krótkim czasie, a co dopiero odpowiedzieć na wszystkie pytania kobiety w ciąży. Pan doktor jest bardzo miły i zabawny, zapewnia dobrą atmosferę w gabinecie, ale nie do końca jestem przekonana czy w ciągu 10 minut można przeprowadzić badanie i wywiad. Koszt wizyty to tak naprawdę 200zł/10 minut, to nie są małe pieniądze, szczególnie za tak krótki czas poświecony.

Kochane Panie omijajcie z daleka Łubinową i doktora Ślęczkę nie dajcie się nabrać na ładne wnętrza i miły uśmiech ...Bardzo mało kompetentny lekarz przekonałam się na sobie niestety bardzo boleśnie....

rodziłam na łubinowej 8 miesięcy temu. wszystko było ok. Wizyty u dr także. MIły, uprzejmy, kompetentny. Po porodzie sie nami zainteresował jak każdą pacjentką. polecam. z kolejną ciążą też sie do niego udam :)

Zastanawiam się co tu napisać .Lekarz fakt bardzo miły ,rodzi się super ale do momentu jak jest wszystko dobrze...Ja całe 9 miesięcy żyłam radością ,że znowu zostanę mamą ,że dzidziuś jest zdrowy takie miałam zapewnienia Ale cóż czar prysł w dniu porodu i został ogromny żal do lekarza i ból w sercu nie do opisania...

Szczerze polecam! Świetny kontakt, Pan Dr odbiera telefony o każdej porze dnia i nocy - dosłownie! Dr Ślęczka prowadził moją drugą ciążę, która nie przebiegała już tak dobrze jak pierwsza. Widywaliśmy się na wizytach często - raz na dwa tygodnie. Za wizyty dodatkowe nie zabierał ani złotówki twierdząc, że to nie poczta. Kiedy wyniki moich badań wątrobowych się pogorszyły skierował mnie do swojego przyjaciela - profesora, ten przyjął mnie do szpitala i w 2 dni miałam wszystko zdiagnozowane, byłam po 6ciu konsultacjach /w tym radiologicznej, neurologicznej/. Z powodu kamieni w pęcherzyku żółciowym w 37 tygodniu ciąży zostałam skierowana na wywołanie porodu. Mimo tego, że Pan Dr nie pracuje w niedziele - specjalnie dla mnie przyjechał zaraz po porodzie zobaczyć jak czuję się ja i moja córeczka. Teraz po porodzie nic się nie zmieniło - nadal fachowa, miła opieka. Dostałam kontakt do przedstawiciela Mireny, żeby za wkładkę nie płacić 800zł w aptece tylko mniej. Szczerze polecam!

Żona chciała rodzić na Łubinowej więc chodziliśmy do dr Ślęczki od poczatku ciąży, prywatnie na Łubinową. W czasie wizyt lekarz miły sympatyczny z humorem.. Na wszyskich 10 wizytach lekarz nas zapewniał że ciąża przebiaga książkowo- idealnie. Swoim zwyczajem narysował zonie :-) (wesołą buźke) w książeczce ciąży. Wystawił nam skierowanie do porodu na Łubionowej i na tym nasza znajomośc się zakończyła. Gdy przyszedł termin jeździliśmy na kontrolne KTG. Wielokrotnie widząc doktora Slęczkę nawet nie zwócił na nas uwagi – powiedziłbym ze z wielką łaską odpowiedział „dzień dobry” Nasz syn urodzil się ...

Nasz syn urodzil się w 42 tygodniu ciąży- poród był wywoływany. Niestety tak późno bo przez cały ostatni tydzień szpital był oblężony- bardzo dużo kobiet rodziło w tym okresie. Lekarze dyżurni którzy kwalifikują do przyjęcia mówili ze jest OK i że trzeba czekać bo nie ma miejsca. Dr Koza – (to już szczyt) powiedział żonie żeby teraz nie rodzila bo ją odeśle do innego szpitala. Przez cały ten okres Ślęczka ani razu się nami się nie zainteresował- widząc żone udawał, że jej nie zna. Zostaliśmy przyjęci na oddział pod koniec 41 tygodnia z wielką łaską bo było dużo rodzących – wszystkie pokoje zajęte, na sali przedporodowej leżały dwie kobiety po cesrace- jakś masakra. Nasz syn urodził się następnego dnia po przyjeciu bo pierwszego nikt nie miał czasu się nami zająć. Poród trwał krótko – kilka godzin (dzieki położnej). Nasz syn ledwo przeżył. Urodził się w zamartwicy oraz zm.in. zapaleniam płuc. Po 2 h został przewieziony karetką na OIOM do Chorzowa na Truchana. Tam walczył o życie 3 tygodnie.

Okazało się że ciąża była przenoszona. W trakcie ciąży Ślęczka nie zlecił nam badania - wymaz z pochwy – okazało się że żona miała jakies bakterie które można było zwalczyc antybbiotykiem w czasie ciąży w ciągu kilku dni! Na wizytach pytaliśmy o dodatkowe badania, żona mówiła że ma upławy – a Slęczka żeby się nie przejmować że w czasie ciązy tak jest.

Zaniedbanie, ignorancja i wrzucanie wszystkich pacjentów do jednego worka przez dr Ślęczkę prawie zabiły mojego syna.

Chodząc do dr Slęczki ryzykujecie życiem swojego przyszłego dziecka. Jeśli wszysko będzie dobrze to na pewno się uda, natomiast jeśli cokolwiek będzie nie tak to Ślęczka tego nie wykryje, nie zauważy! To jest maszynka do robienia pieniędzy..

Stanowczo odradzamy dr Ślęczkę i poród na Łubinowej.
My żałujemy – myśleliśmy o swojej wygodzie i komforcie, a zapomnieliśmy o najważniejszym – zdrowiu naszego dziecka!

Po prostu bardzo fajny człowiek i dobry lekarz. Umie słuchać i dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Zawsze jeśli może i jeśli istnieje taka potrzeba poświęca maksymalną ilość czasu pacjentce. Kontakt telefoniczny też super...bo u innych lekarzy różnie to bywa... cierpliwy...rzeczowy...dokładny...pogodny...itd ;) Na prawdę polecam !!!

Gorąco polecam..;)Lekarz bardzo miły,przede wszystkim wszystko dobrze tłumaczy i informuję.