dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

05.09.2012

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

09.07.2012

Jest wspaniałym specjalistą, przy tym nadzwyczajnie cierpliwy dla pacjentów, klarowny w wyjaśnieniach, konkretny - no a przede wszystkim świetny w stawianiu diagnozy i leczeniu bólu

30.11.2011

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

08.11.2011

Jestem po rekonstrukcji wiązadła krzyżowego w kolanie. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny robił mi zabieg. + reh modrzewiowa. JESTEM ZADOWOLONY!!

27.09.2011

Niesamowity, pełen profesjonalizmu lekarz. Nigdy nie spotkałam takiego doktora, uczciwy, rzetelny, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jest doświadczony i pomocny w każdej chwili. Zrobił mi dwie operacje i wiem, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Jestem po artroskopii i rekonstrukcji kolana prawego, w tym momencie nadal się rehabilituję.
Kiedy tylko miałam do niego jakąś sprawę i zadzwoniłam potrafił znaleźć dla mnie czas, dokładnie zbadać i pomóc.
Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci.
Dla mnie dr. Tomasz Sorysz jest nie do opisania, nigdy nie wybrałabym innego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
ul. Strzelecka 2
INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków
Kraków

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
ul. Karola Szymanowskiego 4/8