dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

bardzo dobry lekarz, sprawdził wyniki zlecone od innych którzy nie mogli jednoznacznie postwić diagnozy, wysłał na badania i mam dalsze zalecenia. Idzie wszystko w dobrą stronę, jestem pod kontrolą Pana Sorysza i możliwe że uniknę niepotrebnej operacji.

Potwierdzam poprzednie opinie, jest dobrym lekarzem! Kilka znajomych się pytałem to dwie osoby mi poleciły ortopedę ale sporo z poza Krakowa, a ja mając problemy z przemieszczaniem szukałem na miejscu i tak trafiłem do dr Sorysza. Bardzo konkretny lekarz, jestem zadowolony!

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Jest wspaniałym specjalistą, przy tym nadzwyczajnie cierpliwy dla pacjentów, klarowny w wyjaśnieniach, konkretny - no a przede wszystkim świetny w stawianiu diagnozy i leczeniu bólu

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36 ,