Tomasz Stachacz

Laryngolog

Na badania okresowe zapisałam się tydzień wcześniej, przed wizytą straciłam głos miałam jakąś infekcję, kiedy po minucie wypisania zaświadczenia przez lekarza zapytałam czy mógłby wypisać mi receptę na lek (przecież jestem u laryngologa a moje schorzenie to chyba taki specjalista leczy?) dowiedziałam się, że to badania okresowe a Pan doktor nie ma recept ( czy nie obowiązują e-recepty?). Nie polecam, Pan doktor zapomniał co kiedyś Go uczyli a może wtedy nie było Go na wykładach?

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy i bardzo dobrze tłumaczy. Jest godny polecenia. :)))))))))))))

Nie polecam, na pytanie czy przyjmie dziecko z bolącymi zatokami krótka odpowiedź, "Proszę poszukać innego specjalisty". NIE DZIĘKUJE TAKIM SPECJALISTĄ

Pan dr jest bardzo sympatycznym , życzliwym człowiekiem i jest bardzo dobrym specjalistą. polecam

Doktor Stachacz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć i oczywiście wyleczyć. Jest niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Polecam go serdecznie i nie zgadzam się z jakimikolwiek negatywnymi opiniami.

Zdecydowanie nie polecam, chodzilem do tego lekarza przez kilka miesiecy, zawsze wizyta trwała minutę maksymalnie dwie, tylko spojrzał i od razu mówił, że wszystko wporządku, zapisał jakieś witaminy i tak było zawsze. A mi pogarszało się coraz to bardziej, dziwiło mnie to, że pogarsza się, a doktor cały czas mówi, że jest ok, poszedłem do innego laryngologa, okazało się, że przyszedłem w ostatniej chwili, trzeba było robić operację... byłem w szoku.

Doktor Stachacz to bardzo dobry laryngolog, do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, uprzejmie, nieważne czy ktoś jest stary, młody, biedny, bogaty, każdego traktuje tak samo, to prawdziwy lekarz z powołania, wyprowadził mnie z mojej choroby, z której nie wyprowadziło mnie trzech jego poprzedników, i będę mu za to zawsze bardzo wdzięczny! Facet zna się na rzeczy i nikogo nie odstawia z kwitkiem! POLECAM