dr n. med. Tomasz Stachowski

Urolog

Nie polecam. Umówiony koszt wizyty przez recepcjonistkę miał być 300zł, a po badaniu lekarz zażądał 500zł "bo tyle bierze za pierwszą wizytę". Jasne zapłaciłem bez mrugnięcia ale chociaż papier na łóżku diagnostycznym by zmienili, bo kładłem się na papierze po poprzednim pacjencie. Sama diagnoza USG przyniosła mało informacji, trzeba było ciągnąć doktora za język, plus nie wypada im tak oszukiwać na kasie.

Doktor Stachowski to świetny lekarz,dziękuję mu bardzo za wszystko to co dla mnie zrobił.Zachęcam wszystkich z problemami dolnych dróg moczowych ,aby udali się do tego specjalisty.

BARDZO UPRZEJMY LEKARZ,WYTŁUMACZYŁ MI OD PODSTAW NA CZYM POLEGA MÓJ PROBLEM ,PRZEDSTAWIŁ JAKIE SA SKUTKI MOJEJ CHOROBY I ZAPISAŁ MI ODPOWIEDNI LEKI W DOBREJ CENIE.POLECAM

I was in Poland few yaers ago and I went to Dr Stachowski with my large problem .I am health now.Thanku Mr.Thomas.

Pan Tomasz to wysmienity lekarz . Coraz rzadziej mozna takich spotkac . pozdrawiam Stasiu , i mam nadzieje , ze sie spotkamy w Warszawie na gali top urologów .

Pan Tomasz to wysmienity lekarz . Coraz rzadziej mozna takich spotkac .

Pan Tomasz to bardzo dobry lekarz ,byłem u niego kilka razy ze swoimi problemami i do tej pory czuje się śpiwająco.

Pan urolog to bardzo dobry lekarz.Myslę ,ze takich lekarzy nie ma duzo.Zawsze wie co poradzić na problem.Jest bardzo profesjonalny.

Chętnie udzielający pomocy lekarzom seniorom i ich rodzinom.Udziela pomocy za daramo!!!!!!!!!! Pod jego opieką znajdują się pacjenci leczacy się u niego kilkanascie lat!!!!!!

Pod jego opieką znajdują się pacjenci leczacy się u niego kilkanascie lat!!!!!!

Jeden z najepszych lekarzy w Poznaniu.Dużo osob juz uratowal i jest godny szacunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swietny lekarz ,godny polecenia.Zawsze wie co poradzić na problemy pacjentów!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Pozdrawiam