lek. dent. Tomasz Staniszewski

Odradzam zdecydowanie tego dentystę i zatrudnionych przez niego w gabinetach na Zakładowej innych dentystów. Na początku pan doktor i jego ekipa bardzo się przykładali, potrafili odnaleźć każdy najmniejszy ubytek czego nie widzieli u mnie wcześniej inni dentyści. Teraz jednak zasady uległy zmianie i zamiast na jakość gabinet ten postawił na ilość. Teraz mimo zgłaszanych wcześniej sugestii, że z danym zębem coś jest nie tak w tym gabinecie nie sprawdza się go porządnie lub z głupkowatym uśmiechem na ustach chyba kłamie się bezczelnie, że "ja tam nic nie widzę" - co skutkuje w końcu tym, że dany ząb nadaje się jedynie do b. drogiego leczenia kanałowego. chodzi o to oczywiście, że leczenie kanałowe też miałoby być u pana Tomasza w gabinecie. Gabinet b. profesjonalnie wyposażony a taka fuszerka, że szkoda gadać. PS: plomby robią tu tak "dobrze", że wdają się pod nie ubytki wtórne. Na głębokie ubytki nie zakładają nawet tego lekarstwa z cynkiem bo chyba za drogie jest ;) i taniej wyjdzie kanałówka. Jeśli jednak chcesz tu iść żeby leczyć, to sprawdź sobie

Ekstrakcja całkowicie bezbolesna, bez komplikacji i bólu również po zabiegu. Stomatolog godny polecenia.

Specjalista najwyższej klasy. Straciłem dużo pieniędzy zanim trafiłem do tego lekarza.Dba o komfort pacjenta, zabiegi bezbolesne i wszystko w przyjemnej dla pacjenta atmosferze. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie zrozumienie problemu i pełne zaangażowanie.

super lekarz polecam wszystko robi bez bolesnie zadnego bolu godny polecenia

super lekarz polecam wszystko robi bez bolesnie zadnego bolu godny polecenia

profesjonalna ekstrakcja. goraco polecam

profesjonalna ekstrakcja. goraco polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34