lekarz Tomasz Stempniewski

Nie polecam . Nie tlumaczy i bardzo się śpieszy, liczy się tylko u Pana doktora liczba pacjentek ...

Pan doktor jest bardzo konkretnym i miłym człowiekiem,Wszystkie kwestie bardzo dobrze wyjaśnia na wizycie i jeśli potrzebny jest jakikolwiek krok dalszy trzyma się ściśle uzgodnień z pacjentka.Bardzo rzetelny i kulturalny lekarz.Polecam

Lekarz z powołania! Podczas wizyty wszystko dokładnie wyjaśnia. Pan Tomasz jest bardzo miły, sympatyczny i kulturalny. Z czystym sumieniem polecam wizytę u tego specjalisty!

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił wszystkie kwestie za i przeciw. Udzielił porad. Wskazał kolejne kroki w procesie diagnozy i leczenia. Bardzo sympatyczny, konkretny i rzeczowy. Po wizycie zdecydowałam sie na zabieg który doktor zaproponował i sam go wykonał w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona. Polecam :)))))

Bardzo nie żetelny lekarz zero zainteresowani pacjentem, liczy się tylko kasa za wizytę zero diagnozy.Niestety wizyta nie była pod żadnym względem udana. Zaczynając od bardzo nieprzyjemnego charakteru Pana doktora, następnie równie nieprzyjemne badanie (już nie wiem co było gorsze), kończąc na ogromnym stresie wywołanym fałszywą diagnozą. Nie polecam na pierwszą ani żadną wizytę.

Pan dr Tomasz Stempniewski jest świetnym lekarzem godnym zaufania, który daje poczucie bezpieczeństwa. To z pewnością lekarz z powołaniem i na odpowiednim miejscu, więc z czystym sumieniem polecam go każdej pacjentce.

Pan dr Stempniewski jest najlepszym lekarzem jakiego w moim już trochę lat trwającym życiu spotkałam.Kompetentny serdeczny pacjentka nie ma wątpliwości że poświęca całą uwagę jej problemowi

Najlepszy ginekolog na świecie!! :) pełen profesjonalizm, luźna atmosfera i konkretne odpowiedzi na pytania :) do tego wszystkie badania wykonane delikatnie i z należytą starannością :) genialny lekarz , polecam

Bardzo miły i przede wszystkim kompetentny lekarz. Wie co robi i ma swietne podejscie do pacjenta.Polecam z calego serca!!!

Dr Stempniewski jest naprawdę godny polecenia. Od razu od pierwszej wizyty wzbudził zaufanie, jest bardzo kompetentny, wyjaśnia wszystko podczas badania. Wizyta jest bardzo przyjemna. Widać, że Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Z moimi problemami byłam u wielu lekarzy, ale tak naprawdę profesjonalnie podszedł do tego dopiero Pan Tomasz. Interesuje się pacjentem również na oddziale, na którym pracuje, po operacji, którą przeszłam przyszedł i wytłumaczył wszystko jak przebiegła. Przywraca wiarę w lekarzy!! Cudowny lekarz!! Oby więcej takich. Naprawdę polecam.