lekarz Tomasz Strzelczyk

Po pierwszej wizycie doktor przestał odbierać telefony, nie odpisywał na smsy. Nie polecam, ponieważ z innego numeru telefonu odebrał. Ewidentnie mnie unikał z niewiadomych przyczyn.

Lekarz z dużą empatią i szacunkiem do pacjenta. Zawsze dokładnie zbada i przeprowadzi potrzebne badania. Nie bagatelizuje zgłaszanych problemów. Bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Lekarz bardzo rzeczowy, kompetentny, z wysoką kulturą osobista. Prowadził moją ciążę, odbierał poród i czuwa nad moim stanem w połogu. Wszystko w ramach wizyt nfz. Wyjaśnia cierpliwie wszelkie wątpliwości pacjenta. Bada kompleksowo, zwracając baczną uwagę na choroby współistniejące jak np. problemy żylne. Zawsze cenie sobie panujący w gabinecie Doktora spokój. Pamiętajmy że relacja pacjent-doktor jest relacja ludzką, zawsze działa w dwie strony. Jeśli nie zapytasz o interesująca Cie kwestie to lekarz sam nie będzie prawił monologów. Jeśli będziesz zachowywać się roszczeniowo to nie licz na życzliwość od drugiej osoby.

Mam bardzo mieszane odczucia co do doktora Strzelczyka, miły, rzeczowy, kompetentny jednak wielokrotnie miałam wrażenie jakby pracował na akord. Lekarz ten prowadził moją ciążę wszystko było ok, sprawa skomplikowała się podczas porodu i wtedy utraciłam do dr Strzelczyka zaufanie.

PAN Doktor był przy moim porodzie,dzięki niemu wszystko poszło bardzo szybko,gdyby nie on niewiem jakbym dała rade tym bardziej ze inny lekarz(Pani) wszystko utrudniała.Wielkie podziękowania dla Pana

Polecam w stu procentach,nie zamieniłabym go na zadnego innego lekarza!

Polecam w stu procentach,nie zamieniłabym go na zadnego innego lekarza!

Chodziłam do Dr. Strzelczyka ponieważ nie mogłam zajść w druga ciążę. Mam synka, później zaszłam w ciążę, ale niestety pozamaciczną i potrzebna była operacja. Całe szczęście lekarzom udało się uratować jajowody i były drożne. Dodam, że mam mięśniaka i byłam przekonana, że to właśnie jest powód niezachodzenia w ciążę. Dr. kazał na początek zbadać nasienie męża (wynik super), później wysłał mnie na badanie histeroskopii, które wykluczyło aby mój mięśniak miał jakikolwiek wpływ na moją płodność. Oczywiście kazał porobić badania hormonalne, które też były w porządku. Zaczęliśmy więc kontrolować moją owulację. Okazało się, że nie dochodzi u mnie do owulacji. Dr. przepisał clostilbegyt. Dodam, że kontrola owulacji odbywała się co 2 dni przez dwa cykle, i to wszystko Dr. robił na kasę chorych. Raz tylko poprosiłam go o wizytę prywatną bo nie miałam możliwości wyjścia z pracy. Po dwóch cyklach powiedział, że chyba będziemy zwiększać dawkę leku bo nic się nie dzieje. I miałam zacząć brać kolejne dawki clostilbegytu w pierwszym dniu cyklu, czekam na miesiączkę 1 dzień, potem 2, 3,4,5, aż zrobiłam test ciążowy, który pokazał mi wymarzone dwie kreski :) Jestem teraz w 19 tyg. ciąży. Wiem, że to zasługa doktora, który poświęcił mi naprawdę dużo czasu i nie musiałam się leczyć w klinice leczenia niepłodności.
Bardzo POLECAM Pana Tomasza Strzelczyka.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora: jest rzeczowy, kompetentny, wzbudza zaufanie. Prowadził kiedyś moją ciążę i odbierał poród. Do szpitala dojechał szybciej niż ja z mężem.Podczas porodu nie tylko dbał o bezpieczeństwo moje i dziecka, ale i o komfort (podawał wodę, kazał położnym mnie przebrać itp.)Nie chodziłam do szkoły rodzenia, ale dzięki wskazówkom Tego Lekarza poród wspominam jako wspaniały czas(pomimo ośmiogodzinnego trwania). Obecnie staramy się z mężem o drugie dziecko; ponieważ okazuje się, że nie jest to już takie łatwe, Doktor skierował mnie na badania poziomu hormonów, wcześniej obserwację cyklu. Rzeczowo i szczerze przedstawił mi profilaktykę w moim przypadku. Nadmieniam, że wcale nie płacę za każdą wizytę, zazwyczaj co trzecią. Jeśli nie może odebrać telefonu, to zawsze oddzwania. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor !

Ja muszę przyznać, że się rozczarowałam. Chodziłam kilka lat do tego lekarza. Póki wystarczylo przepisac tabletki lub zrobić cytologie to ok. Schody zaczęły się jak zaczęliśmy z mężem starac sie o dziecko. Niby zrobił bez kolejki na NFZ kilka razu usg zeby potwierdzić owulację (której nie było), ale już badań żadnych nie zlecił, zero skierowania..a przecież normalnym postepowaniem w tym przypadku jest zbadanie hormonów. Doradził tylko spontaniczność i na pewno w ciążę zajdę. gdybym nie zrobiła prywatnie badań to do tej pory stała bym w miejscu i w ciąży na pewno nie była. Skierował męża na badania do swojej kliniki w Katowicach, a jak powiedziałam że zrobimy badania w częstochowie to nie był zadowolony, widocznie zależy mu na zarobkach a nie na pacjentce.. a jak przyszlam z wynikami badań z prywatnego laboratorium to powiedział, ze mam sobie szukać innego lekarza, bo się mądruję!
Odradzam

Przejmuje sie pacjętek mie bagatelizuje dolegliwości oddzwania na telefon zawsze jest zaangarzowany w pacjęta polecam