lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Do spotkania z doktorem Suchmielem zmusiła mnie jakiś czas temu moja kość krzyżowa, która mocno dawała się we znaki i odbierała radość życia. Zastrzyki z kwasu hialuronowego i terapia czynnikami wzrostu naprawdę postawiły mnie na nogi. Dzięki tym zabiegom mogę teraz normalnie pracować i funkcjonować. Obecnie walczymy jeszcze z moją łopatką za pomocą fali uderzeniowej ale też już widać pozytywne rezultaty. Lekarz sam w sobie bardzo sympatyczny i otwarty na pacjenta, zadaje dużo pytań i ma się wrażenie, że naprawdę chce pomóc. Zleca wszystkie potrzebne badania do wykonania, sprawdza dokładnie postawę i kondycję ciała, proponuje różne inne formy wspomagające poprawę stanu zdrowia.

Naprawdę polecam, świetne podejście do pacjenta jak i do schorzenia, terapia falą uderzeniową na ścięgnie Achillesa przyniosła rezultat.

bolało - nie boli słabo chodziłam - teraz lepiej i poszanowanie dla pacjenta - przychodzisz na wyznaczoną godzinę, bez kolejki...

bolało - nie boli
słabo chodziłam - teraz lepiej

Polecam, profesjonalne podejście, zaangażowany w to co robi, zna się na rzeczy, mój problem z kolanem rozwiązany w 100%

Mogę polecić z czystym sumieniem. Jest bardzo dobrym lekarzem , a dla pacjenta ma zawsze czas. Profesjonalista.

Mogę polecić z czystym sumieniem. Jest bardzo dobrym lekarzem , a dla
pacjenta ma zawsze czas. Profesjonalista.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa