lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

dzięki lekarzowi, nie muszę od razu iść na operację jak twierdzili inni. Mam ciekawe zalecenia do których się stosuję, zobaczymy co dalej, jestem pod kontrolą Pana Suchmiela i chodzę na planowane wizyty. Jestem zadowolony, choć czasem może jego podejście personalne jest nieco dziwne, ale uprzejme. Czasem ma jakiś swój żart/humor. Ważne, że jest dobry w tym co robi i dobrze, że każdemu mogę polecić tą opinią lekarza. PLus za możliwość umówiniea wizyty on-line choć nieco trzeba poczekać

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie . zabiegi i operacje , polecam.

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.

Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm. Ogromne doświadczenie zawodowe. Mam do niego całkowite zaufanie. Jestem już po udanej operacji prawego barku.

Jeden z najlepszych ortopedów, jakiego spotkałem w swoim życiu. Uszkodziłem chrząstkę w kolanie, szybka i trafna diagnoza, szybka decyzja o operacji i co najważniejsze 5 miesięcy po niej jestem w 100% sprawny. Polecam bardzo, świetny lekarz.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a

Centrum Medyczne Św. Łukasza