lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Neurolog nie pomógł, rahabilitacja też, ponieważ była ukierunkowana na inne schorzenie. Pan doktor po kilku testach od razu powiedział co mi jest i jakie zalecenia. Na razie bez operacji, może się uda.

Do doktora Suchmiela trafiłam z ogromnym bólem prawego barku, tylko pan doktor postawił trafną diagnozę, inni lekarze przepisywali leki przeciwbólowe po których czułam się coraz gorzej, natomiast doktor od razu wiedział, iż konieczna będzie altroskopia barku. Obecnie jestem kilka miesięcy po operacji i czuję się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza gdyż zna się na tym co robi.

godny polecenia lekarz, przykłada się do wyników i badania i podchodzi personalnie do pacjenta. Widać, że zna swoją dziedzinę dzięki czemu we mnie wzbudził zaufanie i stosuję jego zalecenia. Jak na razie nie wiem co dalej ale jestem pod opieką doktora aby nie trafić na operację jeśli nie jest ona konieczna. Dość specyficzne czasem ma poczucie humoru, ale można zrozumieć. Można też on-line się rejestrować choć uważam ze i tak warto zadzwonić co czasem nie jest łatwe

dzięki lekarzowi, nie muszę od razu iść na operację jak twierdzili inni. Mam ciekawe zalecenia do których się stosuję, zobaczymy co dalej, jestem pod kontrolą Pana Suchmiela i chodzę na planowane wizyty. Jestem zadowolony, choć czasem może jego podejście personalne jest nieco dziwne, ale uprzejme. Czasem ma jakiś swój żart/humor. Ważne, że jest dobry w tym co robi i dobrze, że każdemu mogę polecić tą opinią lekarza. PLus za możliwość umówiniea wizyty on-line choć nieco trzeba poczekać

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie . zabiegi i operacje , polecam.

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a,
42-208, Częstochowa