lek. med. Tomasz Suchmiellek. med. Tomasz Suchmiel - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

www.orthomedyk.pl

www.orthomedyk.pl

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie . zabiegi i operacje , polecam.

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.

Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm. Ogromne doświadczenie zawodowe. Mam do niego całkowite zaufanie. Jestem już po udanej operacji prawego barku.

Jeden z najlepszych ortopedów, jakiego spotkałem w swoim życiu. Uszkodziłem chrząstkę w kolanie, szybka i trafna diagnoza, szybka decyzja o operacji i co najważniejsze 5 miesięcy po niej jestem w 100% sprawny. Polecam bardzo, świetny lekarz.

Dr Suchmiel jest profesjonalnym i bardzo kompetentnym lekarzem. W tym roku spadła na mnie "lawina problemów ortopedycznych". Lecząc je doktor wykazywał ogromną wiedzę i umiejętności ( także poczucie humoru, co ułatwiło mi "przejście trudnych chwil").Jest bardzo skrupulatny, aby postawić własciwą diagnozę zadaję mnóstwo pytań, przeprowadza badanie USG, zleca dodatkowe badania, a nawet konsultacje z lekarzami innych specjalności. Dzięki temu jego diagnoza jest zawsze trafna. Stosując nowoczesne metody tj. fala uderzeniowa czy różnorodne zastrzyki (nawet te w pięte podaje bezboleśnie , czuje sie tylko ukłucie) wyleczył moją ostrogę, problemy z barkami , staw skokowy. Poza tym jest bardzo sympatycznym , życzliwym człowiekiem, który naprawdę chce pomóc swoim pacjentom.
Jeśli będę musiała poddać się operacji to chciałabym ,aby wykonał ją dr Suchmiel, gdyż mam stuprocentowe zaufanie do jego wiedzy i umiejętności.
Super lekarz... madry, miły człowiek.....

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa