lekarz Tomasz Świdrowski

Pan Tomasz to lekarz z powołania. To On uratował mi nadgarstek. Po wypadku samochodowym, karetka zabrała mnie do szpitala w Grodzisku Mazowieckim tam po wielu godzinach oczekiwań i badań stwierdzono, że muszę mieć strzaskany nadgarstek natychmiast operowany, niestety nie ma miejsc. Lecz inni pacjenci byli cały czas przyjmowani na oddział. Trafiłam do szpitala na Lindleja. Dwukrotna wizyta w tym miejscu i konsylium w mojej sprawie zakończyło się informacją, że czas działa na Pani niekorzyść ale nie mają miejsca mimo, że inni byli przyjmowani na oddział. Szpital Praski i tam informacja oczywiście po konsultacjach, że nie mają punktów na bloku operacyjnym i znowu wypad. Nadzieja umiera ostatnia więc udaliśmy się do Szpitala w Sochaczewie gdzie po konsultacji z Panem Dr Tomaszem postanowiono mnie przyjąć. Na drugi dzień byłam operowana. Dowiedziałam się, że to była skomplikowana operacja stąd brak przyjęcia w innych szpitalach. Pan Dr poinformował mnie, że rehabilitacja będzie długa i niestety nie będzie takiej sprawności. Moja rehabilitantka jak zobaczyła zdjęcia RTG nie mogła w to uwierzyć. Przez 20 lat w zawodzie, po pierwsze nie widziała takiego złamania a po drugie takiego zespolenia. Stwierdziła, że to majstersztyk. Zdjęcia poszły w obieg po ośrodku rehabilitacyjnym. Sama mam zdjęcie ustawione na tapecie w telefonie. Powiem więcej ręka rzeczywiście nie jest tak sprawna jak przed wypadkiem ale jest w bardzo dobrej kondycji. Jestem instruktorem Nordic Walking-u i praca nadgarstka jest bardzo ważna. Dzięki Panu Dr mogę nadal wykonywać ten zawód i rozwijać swoje pasje.

Świetny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Wg mnie lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam!!!

Jestem po artroskopii i ACL lewego kolana.Zdecydowanie polecam tego lekarza,jako osobę w pełni kompetentną i taką ,której leczenie sprawia autentyczną frajdę.

Polecam tego lekarza, leczenie przebiegło pomyślnie ale musiałem upominać się o zwolnienie.

Wspanialy,kompetentny,godny polecenia lekarz.Mam 65 lat,mialam atroskopie lewego kolana jestem bardzo zadowolona.Krystyna z Milanowka

Świetny lekarz, który od razu mi pomógł tylko i wyłącznie dzięki temu, że jest odpowiedzialny, prowadził mnie inny lekarz i jeszcze pare dni a miałabym niedowałd nogi. Poleca

Mogę tylko potwierdzić zawarte tutaj opinie. Lakarz kompetentny, tłumaczy zrozumiale, operował mnie po urazie. Jestem bardzo zadowolona. Do tego bardzo przystojny. Dziękuje doktorowi i wszystkim polecam!

Trafilem do doktora z polecenia znajomej, którą on właśnie operował. Sam mialem duzy problem z kolanem. Doktor od razu wzbudził moje zaufanie, zlecił badania i zaproponował operacje (artroskopia). Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji. Do doktora wysylam od tamtej pory kazdego kto ma problem ortopedyczny. Jedyny minus faktycznie to te kolejki pod drzwiami, ale to świadczy ze jest dobry i pomaga ludziom a nie odsyła z kwitkiem.

Kompetentny, wszystko wytłumaczył.godny polecenia.

Kompetentny, wszystko wytłumaczył.godny polecenia.

Osobiście mój kapitał zaufania społecznego, co do młodych lekarzy, zwłaszcza takich, dosłownie kilka lat po studiach jest bardzo niski. W tej kwestii lubię być rozczarowywana. Może nie rozczarował mnie tak, jakbym sobie tego życzyła, ale sprawia wrażenie osoby kompetentnej. Plusem jest to, że poświęca tyle czasu, ile trzeba, bo niestety nie każdy stosuje tego typu metody, jednocześnie dyskwalifikując pacjenta, a bardziej może jego chorobę na starcie. U mnie to nie było nic nadzwyczajnego, proste złamanie końca dalszego kości promieniowej, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale myślę, że można...