lekarz Tomasz Świdrowski

Ortopeda

Pan Tomasz to lekarz z powołania. To On uratował mi nadgarstek. Po wypadku samochodowym, karetka zabrała mnie do szpitala w Grodzisku Mazowieckim tam po wielu godzinach oczekiwań i badań stwierdzono, że muszę mieć strzaskany nadgarstek natychmiast operowany, niestety nie ma miejsc. Lecz inni pacjenci byli cały czas przyjmowani na oddział. Trafiłam do szpitala na Lindleja. Dwukrotna wizyta w tym miejscu i konsylium w mojej sprawie zakończyło się informacją, że czas działa na Pani niekorzyść ale nie mają miejsca mimo, że inni byli przyjmowani na oddział. Szpital Praski i tam informacja oczywiście po konsultacjach, że nie mają punktów na bloku operacyjnym i znowu wypad. Nadzieja umiera ostatnia więc udaliśmy się do Szpitala w Sochaczewie gdzie po konsultacji z Panem Dr Tomaszem postanowiono mnie przyjąć. Na drugi dzień byłam operowana. Dowiedziałam się, że to była skomplikowana operacja stąd brak przyjęcia w innych szpitalach. Pan Dr poinformował mnie, że rehabilitacja będzie długa i niestety nie będzie takiej sprawności. Moja rehabilitantka jak zobaczyła zdjęcia RTG nie mogła w to uwierzyć. Przez 20 lat w zawodzie, po pierwsze nie widziała takiego złamania a po drugie takiego zespolenia. Stwierdziła, że to majstersztyk. Zdjęcia poszły w obieg po ośrodku rehabilitacyjnym. Sama mam zdjęcie ustawione na tapecie w telefonie. Powiem więcej ręka rzeczywiście nie jest tak sprawna jak przed wypadkiem ale jest w bardzo dobrej kondycji. Jestem instruktorem Nordic Walking-u i praca nadgarstka jest bardzo ważna. Dzięki Panu Dr mogę nadal wykonywać ten zawód i rozwijać swoje pasje.

Świetny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Wg mnie lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam!!!

Jestem po artroskopii i ACL lewego kolana.Zdecydowanie polecam tego lekarza,jako osobę w pełni kompetentną i taką ,której leczenie sprawia autentyczną frajdę.

Polecam tego lekarza, leczenie przebiegło pomyślnie ale musiałem upominać się o zwolnienie.

Wspanialy,kompetentny,godny polecenia lekarz.Mam 65 lat,mialam atroskopie lewego kolana jestem bardzo zadowolona.Krystyna z Milanowka

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Sochaczew"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)