lekarz Tomasz Szadkowski

Chirurg ogólny

Polecam Pana doktora w 100% jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Dba o dobro pacjenta, jest miły i delikatny.

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg przepukliny.. Po zabiegu przyszedł sprawdzić jak się czuje, powiedział co i jak u mnie zastosował .Rano już po wypisie , odwiedził mnie ponownie i zostawił swój numer telefonu .Zaznaczył, że w razie jakby się cos działo , mam dzwonić ..Bardzo miły i godny polecenia lekarz.. Podejście do pacjenta bez zastrzeżeń.

Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam,jako studentka medycyny bardzo często,mam okazję spotkać wielu lekarzy specjalistów.Trafiłam do niego na oddział i jestem bardzo, zadowolona.Do tego pan doktor jest bardzo przystojny,miły i bardzo kulturalny można chcieć więcej od lekarza? Raczej nie! Jego tata,chirurg z urazówki mógłby od niego wile nauczyć!

Spotkałem się kilka razy osobiście z tym lekarzem leczył moja mamę , tatę siostrę i mnie. Uważam że jest to znakomity specjalista , lekarz z powołania . Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak wspaniałym bezinteresownym lekarzem. Wyrazy szacunku dla pana panie doktorze. Polecam tego lekarza w 100procentach

W 100% polecam Pana doktora Szatkowskiego, gdyby większość lekarzy miała taki stosunek do pacjenta jak on bylibyśmy służbą zdrowia na światowym poziomie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Radom"?

WSzS w Radomiu
Medicon