lekarz Tomasz Szczepanik

Diabetolog

Serdeczne podziękowania za wyprowadzenie z zaawansowanej cukrzycy , dopasowanie odpowiednich leków i insuliny co wpłynęło na lepszy stan mojego zdrowia. Wyrazy uznania oraz szacunku, lekarz z powołania . Dziękuję pacjentka Maria Tomzik

Lekarz "na miarę naszych czasów" i schorzenia jakiego podjął się leczyć. Póki co nie spotkałem lepszego specjalisty w dziedzinie diabetologii, a przy tym człowieka o tak wielkim sercu.

Super lekarz z podejściem do pacjentów,rzeczowo wytłumaczy jak zwalczać chorobę i w jaki sposób, b.duża kultura osobista i spokój, który jest bardzo potrzebny chorym, naprawdę dzięki ,że na mej drodze jest Pan doktor, szkoda,że jest takich lekarzy jak na lekarstwo,pozdrawiam i bardzo dziękuję za okazana pomoc by być mniej .. słodkim''facetem.Wielkie dzięki.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy, sympatyczny .Takich lekarzy jest mało na świecie.Posiada ogromną wiedzę.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy,
sympatyczny .Takich lekarzy jest mało na świecie.Posiada ogromną wiedzę.

Wielki Człowiek średniego wzrostu . Fachowiec i zna się na robocie . Do prostych ludzi mówi językiem zrozumiałym , nie okazuje tego , ze jest doktorem nauk medycznych . Dawkowanie leków powtarza do tak długo , aby nie popełnić żadnego błędu przy zażywaniu . Na zakończenie wizyty podaję rękę i życzy najlepszego . Dla mnie prostego człowieka był to szok , że można tak z szacunkiem i przyjaźnie traktować człowieka . Nie jestem pewny czy wykupie leki , bo sama rozmowa podziałała na mnie uzdrawiająco . Panie doktorze - czy to czary ? Ja też życzę najlepszego . Kazimierz .

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Łazy"?

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
ulica Ostrowska 35e
42-310 Przybynów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PULS"
ulica ks. Stanisława Konarskiego 6
42-209 Częstochowa
Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
Kościuszki 31
42-310 Żarki
ul. Sikorskiego 65C/20
42-300 Myszków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "Wierzchowina"
Majora Sucharskiego 63A
ulica Leśna 58
42-365 Morsko
ulica Armii Ludowej 16
42-427 Kroczyce
ulica Śląska 3
42-445 Szczekociny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Światowit"
ulica 1-go Maja 130
Myszkowska 32
42-310 Żarki
Batalionów Chłopskich 10
42-427 Pradła
Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej "RODZINA"
Traugutta 41