lekarz Tomasz Szulik

Ginekolog

PAN DR.TOMASZ SZULIK TO LEKARZ Z POWOŁANIEM! ZNAKOMITE PODEJŚCIE DO PACJENTKI,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY I MIŁY,CIĄŻĘ TAKŻE MI PROWADZIŁ I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA!OPIEKUŃCZY I GOTOWY POMAGAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI.ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA!:)

Zdecydowanie polecam. Kompetencja, fachowość, wspaniałe podejscie do pacjenta.

Zdecydowanie polecam. Kompetencja, fachowość, wspaniałe podejscie do pacjenta.

słaba higiena, zostałam zainfekowana rzęsistkiema przy prosbie o pomoc za samą receptę minuta rozmowy bez badania , którego już u niego nie chciałam zapłaciłam 100zł a normalnie wizyta kosztuje 60zł nie polecam chociaż przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, jednak brak profesjonalizmu i bezczelnośc, brud

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moja druga ciaze i nie mam zadnych zastrzezen. Wrecz pprzeciwnie jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Polecam!

Bardzo, ale to bardzo POLECAM!!! Już wchodząc do gabinetu i widząc uśmiech Pana Dr. od razu przechodzi całe zdenerwowanie przed wizytą. Miły i kompetentny, odpowiada na wszystkie zadane pytania bardzo wyczerpująco, bada delikatnie, poświęca tyle czasu ile trzeba i nie spieszy sie. Chodziłam do niego i na NFZ i prywatnie i zawsze traktowana byłam tak samo.

Bardzo, ale to bardzo POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łaziska Górne"?

Wiesław Banaś

ulica Pszczyńska 12d/1