lek. stom. Tomasz Szymański

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Zajął się całościowo wszystkimi problemami, tak więc nie musiałem latać od lekarza do lekarza. Najbardziej jestem zadowolony chyba z implantów bo nie sądziłem że to może wyglądać tak naturalnie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch implantów. Miałem wiele obaw co do możliwości ich wszczepienia, jak również co tu ukrywać obawiałem się samego zabiegu. Pan doktor Szymański z dużą dozą cierpliwości wytłumaczył co i jak zamierza wykonać i czego mogę się spodziewać jako efektu końcowego. Profesjonalizm połączony z jasno objaśnionym programem leczenia przekonał mnie do podjęcia decyzji o wykonaniu implantów. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście do pacjenta. Doktor Szymański to lekarz którego warto polecić.

U Pana Tomka miałem robiony zarówno implant, powtórne leczenie kanałowe, pare ekstrakcji oraz dużą liczbę wypełnień ubytków. Profesjonalne podejście, miły, szczery, dokładny, w 100% warty polecenia !!!

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta od pierwszej wizyty. Plan całego leczenia został mi szczegółowo przedstawiony, sam zabieg praktycznie bezbolesny. Zdecydowanie polecam !

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych.
Zdecydowanie polecam !

Fachowiec pod każdym względem. Uratował moją szóstkę, mimo, że inni spisali ją na straty. Leczenie kanałowe zakończyliśmy piękną koroną! Końcem maja wracam do doktora na dalsze leczenie. Polecam :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024