lek. stom. Tomasz Szymański

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch implantów. Miałem wiele obaw co do możliwości ich wszczepienia, jak również co tu ukrywać obawiałem się samego zabiegu. Pan doktor Szymański z dużą dozą cierpliwości wytłumaczył co i jak zamierza wykonać i czego mogę się spodziewać jako efektu końcowego. Profesjonalizm połączony z jasno objaśnionym programem leczenia przekonał mnie do podjęcia decyzji o wykonaniu implantów. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście do pacjenta. Doktor Szymański to lekarz którego warto polecić.

U Pana Tomka miałem robiony zarówno implant, powtórne leczenie kanałowe, pare ekstrakcji oraz dużą liczbę wypełnień ubytków. Profesjonalne podejście, miły, szczery, dokładny, w 100% warty polecenia !!!

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta od pierwszej wizyty. Plan całego leczenia został mi szczegółowo przedstawiony, sam zabieg praktycznie bezbolesny. Zdecydowanie polecam !

Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia znajomych.
Zdecydowanie polecam !

Fachowiec pod każdym względem. Uratował moją szóstkę, mimo, że inni spisali ją na straty. Leczenie kanałowe zakończyliśmy piękną koroną! Końcem maja wracam do doktora na dalsze leczenie. Polecam :)

Jakiś czas temu straciłem trzy zęby. Nie bardzo wiedziałem co mogę zrobić. Przypadkiem trafiłem do doktora. Zaproponował mi kilka opcji. Zdecydowałem się na most i implant.Leczenie przebiegło sprawnie. Doktor jest specjalistą godnym polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13