Tomasz Tatarek

Ortopeda

Świetny lekarz zainteresował się moja choroba postawił trafna diagnozę jeden lekarz który mnie pokierowal konkretnie nie mówiąc "ze jestem młodą i szukam sobie choroby"a później co się okazuje to czemu tak późno zaczynam się leczyć lekarz godny polecenia

Fachowiec w 100% Miałem połamane ramię i przedramię. Brzydko to wyglądało. Pan Dr. Tatarek ślicznie mnie poskładał. Co prawda na śrubach ale inaczej się nie dało. Teraz jak mi się uda do niego dostać,usunę płytkę i rękę będę miał jak nową. Naprawdę polecam tego ortopedę.Pozdrowienia z Kielc

Operował mi bark. Inni lekarze byli pod wrażeniem że wróciła mi sprawność ręki. Przed operacją informowany mnie że będzie problem ze sprawnością. Dziękuję

bardzo dobry lekarz, z powołania, zna się na rzeczy,jak zoperował mi ramie to w Warszawie ortopedzi byli pod wrażeniem, dzięki doktorze:)+

Niezwykle konkretny fachowiec z powołaniem lekarskim. W porównaniu do poprzedniego paraspecjalisty, który o mały włos doprowadziłby mnie do jazdy na wózku inwalidzkim.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Starachowice"?

praktyka prywatna

PROMEDICA