Tomasz Tatarek

Lekarz godny polecenia. Diagnoza okazała się trafna w 100% mimo ,że nie lekarz nie specjalizuje się w neurochirurgii, z rezonansu magnetycznego stwierdził,że przepuklina kwalifikuje się do operacji. Bardzo miły i uprzejmy i przede wszystkim bada swoich pacjentów.

Bardzo rzetelny człowiek. Trafnie postawiono diagnozę. Jestem bardzo zadowolony. Polecam. Dawno nie widziałem takiego zaangażowania

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, miły, dokładnie wytłumaczył mi na czym polegać będzie moja operacja , odpowiedział na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Jestem już 10 dni po operacji barku, czuje się dobrze. W szpitalu również interesuje się pacjentem Dziękuję za wszystko! Pozdrawiam

Dziękuję za wszystko!
Pozdrawiam

Świetny lekarz zainteresował się moja choroba postawił trafna diagnozę jeden lekarz który mnie pokierowal konkretnie nie mówiąc "ze jestem młodą i szukam sobie choroby"a później co się okazuje to czemu tak późno zaczynam się leczyć lekarz godny polecenia

Fachowiec w 100% Miałem połamane ramię i przedramię. Brzydko to wyglądało. Pan Dr. Tatarek ślicznie mnie poskładał. Co prawda na śrubach ale inaczej się nie dało. Teraz jak mi się uda do niego dostać,usunę płytkę i rękę będę miał jak nową. Naprawdę polecam tego ortopedę.Pozdrowienia z Kielc

bardzo dobry lekarz, z powołania, zna się na rzeczy,jak zoperował mi ramie to w Warszawie ortopedzi byli pod wrażeniem, dzięki doktorze:)+

Niezwykle konkretny fachowiec z powołaniem lekarskim. W porównaniu do poprzedniego paraspecjalisty, który o mały włos doprowadziłby mnie do jazdy na wózku inwalidzkim.

Brak podejścia do pacjenta. Zdawkowo przedstawił chorobę i jej przyczynę. Nieuprzejmy i wypisuje drogie leki. Lepiej skorzystać z porad innych ortopedów pracujących w szpitalu.

Bardzo dobry fachowiec w swej dziedzinie, zainteresowany aby pomódz choremu, polecam