lek. med. Tomasz Tytułalek. med. Tomasz Tytuła - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Tytuła

Traumatolog, Ortopeda

Główne zainteresowania zawodowe związane są diagnostyką , leczeniem zachowawczym i operacyjnym dysfunkcji stawów barkowego, biodrowego i kolanowego, w tym endoprotezopalstyki jak i techniki artroskopowe.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kongresach i zjazdach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!

Wspaniały lekarz godny polecenia!

Wszystko, co napisano o Panu Doktorze okazało się prawdą. Jest bardzo empatyczny, dokładnie wyjaśnia, na czym polega problem i proponuje rozwiązania. Ma czas dla pacjenta, jest po ludzku ciepły i miły. To prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję, Panie Doktorze!

Bardzo przyjazny lekarza, wszystko wytłumaczył. Przepisał leki na zrost kości czego nie zrobiło 3 poprzednich lekarzy. Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest aby samemu poprosić.

Pan doktor bardzo miło i rzeczowo tłumaczy problem. Dokładnie i spokojnie badanie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Lekarz Tomasz to wspaniały człowiek ,potrafi zrozumiałym językiem wytłumaczyć jaki jest problem i co da się z tym zrobić,nie owija w "bawelnę" jesli nie są to jego kompetencje ,kieruje do innego specjalisty,Człowiek na dzisiejsze czasy poświęca tyle czasu ile trzeba, naprawdę super,Polecam!!!

poświęca tyle czasu ile trzeba, naprawdę super,Polecam!!!