dr hab. n. med. Tomasz Urasiński

Hematolog dziecięcy

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże. Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję. Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję.
Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

To mój guru jeśli chodzi o sprawy mojego syna, ktory jest pacjentem doktora od ponad 6-ciu lat. nawet, jeśli nie jest obecny w szczecinie, nie zostawia nas w potrzebie. Poza tym, interesuje się "całokształtem" jesli chodzi o rozwój dziecka. prawdziwy lekarz z powołania.

Człowiek – dusza. Doskonały specjalista. Zawsze życzliwy i sympatyczny. Zapytany o cokolwiek związanego ze zdrowiem, zawsze udziela wyczerpującej odpowiedzi. Wie dosłownie wszystko. Rozwiewa wątpliwości, a przede wszystkim daje nadzieję.